ToxicAnime
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

ToxicAnime

Bine ati venit pe forumul nostru ToxicAnime! Sper sa va distrati si sa va faceti multi prieteni...bye bye!
 
AcasaAcasa  PortalPortal  GalerieGalerie  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Sugestii pentru forum

In jos 
2 participanți
AutorMesaj
Yoruichi
°•°Bleach Maniac°•°
°•°Bleach Maniac°•°
Yoruichi


Motto-ul tau : Incercarea moarte n-are! ^^"bene daca incerci sa te arunci de pe bloc atunci mai zici ca are >.>
Sugestii pentru forum 5z2zj8
feminin Sugestii pentru forum 141mutl
Rac Caine
Numarul mesajelor : 285
Data nasterii : 26/06/1994
Data de inscriere : 16/05/2009
Varsta : 29
Localizare : Prima strada la dreapta
Joburi/Distractii : VACANTA!!!
Stare de spirit : bene mersi

Sugestii pentru forum Empty
MesajSubiect: Sugestii pentru forum   Sugestii pentru forum I_icon_minitimeVin Mai 22, 2009 6:47 pm

Ei bine, am cautat acest topic da nu-l gasii' niciunde XD asa ca m-am gandit ca aici ar fi locul cel mai potrivit da' daca exista topic de genul asta sorry ,greseala mea, sper sa nu luati sugestiile mele de rau, vreau doar sa ajut precum zice si in Roluri, ca sa venim cu noi idei si sa hotaram impreuna daca vor fii acceptate sau nu.Din moment ce sunt, am zis sa vin si eu cu ceva sugestii, deci forumul arata splendid imi place foarte mult aspectu-ul,dar poate ca banner-ul e putin cam mare sau chiar daca doriti sa-l lasati asa cred ca ar merge o pozitionare pe mijloc ,ma gandesc yo Sugestii pentru forum 385978 cred ca ar trebui creeata o anume sectiune cu "Sugestii/Nelamuriri" dar din moment ce este creeat un forum "Ajutor",nu cred ca si-ar avea rostu' vre'unu cu "Nelamuriri",iar p'acolo pe la regulile generale ar trebui inchis topic-ul pentru a evita postarile ca sa aibe un aspect dragut ^-^ momentan cam astea imi sunt sugestiile...cum am mai zis sper sa nu le luatzi de rau
Sus In jos
Qanna
†•Porcelain Doll•†
†•Porcelain Doll•†
Qanna


Motto-ul tau : Da-ti o palma inainte sa zici ceva...asa stii ca daca ai gresit ti-ai luat-o deja!
Sugestii pentru forum N2lp1s
feminin Sugestii pentru forum 2zdwsg9
Numarul mesajelor : 976
Data de inscriere : 04/04/2009
Localizare : Pe scaun.... :))
Joburi/Distractii : Chitara
Stare de spirit : Psihologul mi-a spus ca's nebuna dar vocile din capul meu imi spun ca nu-i asa!

Sugestii pentru forum Empty
MesajSubiect: Re: Sugestii pentru forum   Sugestii pentru forum I_icon_minitimeVin Mai 22, 2009 6:50 pm

Daragut din partea ta ca ti-ai luat rolul in serios...si ca ai postat aci tot ce trebuie...pai sa vedem...banner-ul sincera sa fiu, habar nu am cum sa-l pozitionez pe mijloc...dar o sa ma informez si o sa fac tot posibilul sa-l fac sa arate cool...merci pentru informatii Yoru Sugestii pentru forum 677496 Sugestii pentru forum 261841
Sus In jos
https://toxicanime.forumgratuit.ro
Yoruichi
°•°Bleach Maniac°•°
°•°Bleach Maniac°•°
Yoruichi


Motto-ul tau : Incercarea moarte n-are! ^^"bene daca incerci sa te arunci de pe bloc atunci mai zici ca are >.>
Sugestii pentru forum 5z2zj8
feminin Sugestii pentru forum 141mutl
Rac Caine
Numarul mesajelor : 285
Data nasterii : 26/06/1994
Data de inscriere : 16/05/2009
Varsta : 29
Localizare : Prima strada la dreapta
Joburi/Distractii : VACANTA!!!
Stare de spirit : bene mersi

Sugestii pentru forum Empty
MesajSubiect: Re: Sugestii pentru forum   Sugestii pentru forum I_icon_minitimeVin Mai 22, 2009 6:53 pm

Yee ce ma bucur ca s-a inteles ceea ce am vrut sa spun Sugestii pentru forum 677496 well te pot ajuta eu mergi asa:

Panou de admin>>Afisare>>>Pagina de start(coloana aceea din stanga)>>>Antent &Navigare>>>alegi "Pozitia logo-ului : La stanga/ Centrat /La dreapta "
Sus In jos
Qanna
†•Porcelain Doll•†
†•Porcelain Doll•†
Qanna


Motto-ul tau : Da-ti o palma inainte sa zici ceva...asa stii ca daca ai gresit ti-ai luat-o deja!
Sugestii pentru forum N2lp1s
feminin Sugestii pentru forum 2zdwsg9
Numarul mesajelor : 976
Data de inscriere : 04/04/2009
Localizare : Pe scaun.... :))
Joburi/Distractii : Chitara
Stare de spirit : Psihologul mi-a spus ca's nebuna dar vocile din capul meu imi spun ca nu-i asa!

Sugestii pentru forum Empty
MesajSubiect: Re: Sugestii pentru forum   Sugestii pentru forum I_icon_minitimeVin Mai 22, 2009 7:16 pm

Stii...mie foarte greu sa ma orientez...parca as fi beata...nu gasesc pagina de start TT_TT

[EDIT]

De fapt am gasit...ei acum cum e? ;Sugestii pentru forum 806627
Sus In jos
https://toxicanime.forumgratuit.ro
Continut sponsorizat





Sugestii pentru forum Empty
MesajSubiect: Re: Sugestii pentru forum   Sugestii pentru forum I_icon_minitime

Sus In jos
 
Sugestii pentru forum
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Un fel de sugestii?!
» Posturile de pe forum
» Blog vs Forum vs Chat vs Hi5

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
ToxicAnime :: Welcome & other stuff :: Sugestii-
Mergi direct la: