ToxicAnime
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

ToxicAnime

Bine ati venit pe forumul nostru ToxicAnime! Sper sa va distrati si sa va faceti multi prieteni...bye bye!
 
AcasaAcasa  PortalPortal  GalerieGalerie  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Revista TA

In jos 
3 participanți

Revista TA?
1)Da
Revista TA I_vote_lcap80%Revista TA I_vote_rcap
 80% [ 4 ]
2)Nu
Revista TA I_vote_lcap20%Revista TA I_vote_rcap
 20% [ 1 ]
Total voturi : 5
 

AutorMesaj
Qanna
†•Porcelain Doll•†
†•Porcelain Doll•†
Qanna


Motto-ul tau : Da-ti o palma inainte sa zici ceva...asa stii ca daca ai gresit ti-ai luat-o deja!
Revista TA N2lp1s
feminin Revista TA 2zdwsg9
Numarul mesajelor : 976
Data de inscriere : 04/04/2009
Localizare : Pe scaun.... :))
Joburi/Distractii : Chitara
Stare de spirit : Psihologul mi-a spus ca's nebuna dar vocile din capul meu imi spun ca nu-i asa!

Revista TA Empty
MesajSubiect: Revista TA   Revista TA I_icon_minitimeVin Mai 29, 2009 8:24 pm

Am vazut pe multe forumuri reviste ale forumurului....si m-am gandit sa pun un topic cu revista...dar faza e ca eu nu ma pricep...asa ca va intreb pe voi daca vreti si daca da o sa facem si alegerile cine se pricepe si cine ar vrea ^__^

Din nou:

Ta = Toxic Anime [multi se intreaba "Da' ce inseamana TA?"
Sus In jos
https://toxicanime.forumgratuit.ro
Chou
Uncontrolled puppet
Uncontrolled puppet
Chou


Revista TA 2qtk1ab
feminin Revista TA 141mutl
Fecioara Cocos
Numarul mesajelor : 1222
Data nasterii : 29/08/1993
Data de inscriere : 11/05/2009
Varsta : 30

Revista TA Empty
MesajSubiect: Re: Revista TA   Revista TA I_icon_minitimeVin Mai 29, 2009 8:32 pm

well eu am pus DA...aka ar fi misto sa fie o revista a forumului si daca vrei te pot ajuta ^^
Sus In jos
Qanna
†•Porcelain Doll•†
†•Porcelain Doll•†
Qanna


Motto-ul tau : Da-ti o palma inainte sa zici ceva...asa stii ca daca ai gresit ti-ai luat-o deja!
Revista TA N2lp1s
feminin Revista TA 2zdwsg9
Numarul mesajelor : 976
Data de inscriere : 04/04/2009
Localizare : Pe scaun.... :))
Joburi/Distractii : Chitara
Stare de spirit : Psihologul mi-a spus ca's nebuna dar vocile din capul meu imi spun ca nu-i asa!

Revista TA Empty
MesajSubiect: Re: Revista TA   Revista TA I_icon_minitimeVin Mai 29, 2009 8:33 pm

Multumesc Chou...pana acum e da...dar hai sa vedem si parerea celorlati membrii Revista TA 57237
Sus In jos
https://toxicanime.forumgratuit.ro
Aly
~:Yaoi Maniac:~
~:Yaoi Maniac:~
Aly


Revista TA 29bipc
feminin Revista TA 5m9szm
Rac Capra
Numarul mesajelor : 104
Data nasterii : 08/07/1991
Data de inscriere : 06/04/2009
Varsta : 32
Localizare : somewhere in this universe
Joburi/Distractii : guess :>

Revista TA Empty
MesajSubiect: Re: Revista TA   Revista TA I_icon_minitimeSam Mai 30, 2009 4:09 pm

Deci Revista TA 656679 eu iti zic din propie experienta: Prima oara trebuie sa ai formata o echipa, care la fiecare revista, te va ajuta... si sa fie formata macar din 2 pers Revista TA 385978 atunci... la tine userii sunt activi, deci ai sanse sa faci revista. Eu nu am avut revista [dar din cati membrii am avut, doar 3 sau 4 m-au ajutat..... si am renuntat] sper k aici te vor ajuta. Eu sunt de acord sa faci revista, iar cand o sa selectezi echipele [dk vrei te ajut] o sa particip si iti zic si la care. Pana se mai hotarasc membrii eu astept. Deci sunt de acord, dar o sa fie foarte mult de muncit.
Sus In jos
Qanna
†•Porcelain Doll•†
†•Porcelain Doll•†
Qanna


Motto-ul tau : Da-ti o palma inainte sa zici ceva...asa stii ca daca ai gresit ti-ai luat-o deja!
Revista TA N2lp1s
feminin Revista TA 2zdwsg9
Numarul mesajelor : 976
Data de inscriere : 04/04/2009
Localizare : Pe scaun.... :))
Joburi/Distractii : Chitara
Stare de spirit : Psihologul mi-a spus ca's nebuna dar vocile din capul meu imi spun ca nu-i asa!

Revista TA Empty
MesajSubiect: Re: Revista TA   Revista TA I_icon_minitimeSam Mai 30, 2009 4:13 pm

Ooo....Aly...super...sper sa ma ajute si eu...ca daca o fac singura o sa iasa o corcitura de revista Revista TA 656679 .... sa vedem ce zic si ceilalti...Revista TA 57237
Sus In jos
https://toxicanime.forumgratuit.ro
Vizitato
Vizitator
Anonymous



Revista TA Empty
MesajSubiect: Re: Revista TA   Revista TA I_icon_minitimeDum Mai 31, 2009 1:39 pm

eu am votat nu ....
pt ca o revista cere prea mult timp si straduinta + ca ne trbuie fonduri si subiecte interesante e ceva aiurea sa faci o revista pt un forum mai bine faceti un blog in care sa puneti articolele interesante .....
Sus In jos
Qanna
†•Porcelain Doll•†
†•Porcelain Doll•†
Qanna


Motto-ul tau : Da-ti o palma inainte sa zici ceva...asa stii ca daca ai gresit ti-ai luat-o deja!
Revista TA N2lp1s
feminin Revista TA 2zdwsg9
Numarul mesajelor : 976
Data de inscriere : 04/04/2009
Localizare : Pe scaun.... :))
Joburi/Distractii : Chitara
Stare de spirit : Psihologul mi-a spus ca's nebuna dar vocile din capul meu imi spun ca nu-i asa!

Revista TA Empty
MesajSubiect: Re: Revista TA   Revista TA I_icon_minitimeDum Mai 31, 2009 1:43 pm

Mda...ai dreptate dar m-am gandit la revista deoarece majoritatea membrilor sunt atrasi de sectiunea RPG si m-am saturat sa vad cum numai acolo se vorbeste...ma gandeam sa-l inchid dar stiam sigur ca dupa aceea nu se va mai intra pe forum si ma gandeam ca cu revista o sa dea cineva o mana de ajutor si atunci nu va mai fi prea multa atentie la RPG....Sincera sa fiu chiar mi-as dori niste membrii activi...dar nu numai la RPG si jocuri!
Sus In jos
https://toxicanime.forumgratuit.ro
Vizitato
Vizitator
Anonymous



Revista TA Empty
MesajSubiect: Re: Revista TA   Revista TA I_icon_minitimeDum Mai 31, 2009 1:50 pm

eu nu postez la rpg .... mi se pare ceva pueril
eu pun ca e mai bun un blog la care sa te ajute sau un site[nu cu domeniu] ar fi ceva mai interesant si nu foarte intalnit
Sus In jos
Qanna
†•Porcelain Doll•†
†•Porcelain Doll•†
Qanna


Motto-ul tau : Da-ti o palma inainte sa zici ceva...asa stii ca daca ai gresit ti-ai luat-o deja!
Revista TA N2lp1s
feminin Revista TA 2zdwsg9
Numarul mesajelor : 976
Data de inscriere : 04/04/2009
Localizare : Pe scaun.... :))
Joburi/Distractii : Chitara
Stare de spirit : Psihologul mi-a spus ca's nebuna dar vocile din capul meu imi spun ca nu-i asa!

Revista TA Empty
MesajSubiect: Re: Revista TA   Revista TA I_icon_minitimeDum Mai 31, 2009 1:52 pm

Pai cred ca ar fi o idee buna...dar nu prea ma pricep la bloguri...-.- ... am mai avut unu si iesit ca toate visele T_T
Sus In jos
https://toxicanime.forumgratuit.ro
Vizitato
Vizitator
Anonymous



Revista TA Empty
MesajSubiect: Re: Revista TA   Revista TA I_icon_minitimeDum Mai 31, 2009 1:55 pm

off topic: pot sa-ti fac eu un site [nu cu domeniu am mai zis] dar va fi destul de frumos cred atata timp cat "stirile" TA vor fi acolo si vor fi si citite
Sus In jos
Qanna
†•Porcelain Doll•†
†•Porcelain Doll•†
Qanna


Motto-ul tau : Da-ti o palma inainte sa zici ceva...asa stii ca daca ai gresit ti-ai luat-o deja!
Revista TA N2lp1s
feminin Revista TA 2zdwsg9
Numarul mesajelor : 976
Data de inscriere : 04/04/2009
Localizare : Pe scaun.... :))
Joburi/Distractii : Chitara
Stare de spirit : Psihologul mi-a spus ca's nebuna dar vocile din capul meu imi spun ca nu-i asa!

Revista TA Empty
MesajSubiect: Re: Revista TA   Revista TA I_icon_minitimeDum Mai 31, 2009 1:56 pm

Bun! Atunci merci pentru blog...

off:care e id-ul tau?^^"
Sus In jos
https://toxicanime.forumgratuit.ro
Continut sponsorizat





Revista TA Empty
MesajSubiect: Re: Revista TA   Revista TA I_icon_minitime

Sus In jos
 
Revista TA
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
ToxicAnime :: Welcome & other stuff :: Sondaje-
Mergi direct la: