ToxicAnime
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

ToxicAnime

Bine ati venit pe forumul nostru ToxicAnime! Sper sa va distrati si sa va faceti multi prieteni...bye bye!
 
AcasaAcasa  PortalPortal  GalerieGalerie  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 FeedBack Chou

In jos 
2 participanți
AutorMesaj
Qanna
†•Porcelain Doll•†
†•Porcelain Doll•†
Qanna


Motto-ul tau : Da-ti o palma inainte sa zici ceva...asa stii ca daca ai gresit ti-ai luat-o deja!
FeedBack Chou N2lp1s
feminin FeedBack Chou 2zdwsg9
Numarul mesajelor : 976
Data de inscriere : 04/04/2009
Localizare : Pe scaun.... :))
Joburi/Distractii : Chitara
Stare de spirit : Psihologul mi-a spus ca's nebuna dar vocile din capul meu imi spun ca nu-i asa!

FeedBack Chou Empty
MesajSubiect: FeedBack Chou   FeedBack Chou I_icon_minitimeVin Mai 29, 2009 9:02 pm

Aici va scrieti parerea despre Chou...

Incep eu:

O tipa tare ce pot sa spun...imi pare bine ca te-am cunoscut pe forumurile astea...razi mult, esti glumeata, ocupata tot timpul si ai multi prieteni.O super fata!
Sus In jos
https://toxicanime.forumgratuit.ro
Yume
¤3xplosiv3 lollipop¤
¤3xplosiv3 lollipop¤
Yume


FeedBack Chou N2lp1s
feminin FeedBack Chou 2usuads
Taur Mistret
Numarul mesajelor : 1605
Data nasterii : 27/04/1995
Data de inscriere : 10/05/2009
Varsta : 28
Stare de spirit : melancolica...

FeedBack Chou Empty
MesajSubiect: Re: FeedBack Chou   FeedBack Chou I_icon_minitimeVin Mai 29, 2009 9:13 pm

chou-chou FeedBack Chou 897879:X:X imi place mult cum esti..razi cu mine..razi la glumele mele..si inca cat FeedBack Chou 656679 ma inteleg super bine cu tine..avem multe in comun..esti super draguta si foarte de treaba FeedBack Chou 897879:X esti super din toate punctele de vedere FeedBack Chou 897879:X:X
Sus In jos
http://anime4ever.wikiforum.ro
 
FeedBack Chou
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» FeedBack Yumi
» FeedBack Amy
» FeedBack Aly
» FeedBack Me
» FeedBack Yoruichi

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
ToxicAnime :: ToxicAnime :: Feedback-
Mergi direct la: