ToxicAnime
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

ToxicAnime

Bine ati venit pe forumul nostru ToxicAnime! Sper sa va distrati si sa va faceti multi prieteni...bye bye!
 
AcasaAcasa  PortalPortal  GalerieGalerie  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 FeedBack Yume

In jos 
2 participanți
AutorMesaj
Qanna
†•Porcelain Doll•†
†•Porcelain Doll•†
Qanna


Motto-ul tau : Da-ti o palma inainte sa zici ceva...asa stii ca daca ai gresit ti-ai luat-o deja!
FeedBack Yume N2lp1s
feminin FeedBack Yume 2zdwsg9
Numarul mesajelor : 976
Data de inscriere : 04/04/2009
Localizare : Pe scaun.... :))
Joburi/Distractii : Chitara
Stare de spirit : Psihologul mi-a spus ca's nebuna dar vocile din capul meu imi spun ca nu-i asa!

FeedBack Yume Empty
MesajSubiect: FeedBack Yume   FeedBack Yume I_icon_minitimeVin Mai 29, 2009 9:05 pm

Aici va scrieti parerea despre Yume...

Incep eu:

Detalii...Detalii...Detalii....impresia mea e ca stie sa isi faca simtita prezenta si e renumita p'aici.E glumeata...rade mult...de fapt cred ca asta mananca...sau are un pachet unde isi tine rasetele...in fine.Tine-o tot asa fato!
Sus In jos
https://toxicanime.forumgratuit.ro
Chou
Uncontrolled puppet
Uncontrolled puppet
Chou


FeedBack Yume 2qtk1ab
feminin FeedBack Yume 141mutl
Fecioara Cocos
Numarul mesajelor : 1222
Data nasterii : 29/08/1993
Data de inscriere : 11/05/2009
Varsta : 30

FeedBack Yume Empty
MesajSubiect: Re: FeedBack Yume   FeedBack Yume I_icon_minitimeVin Mai 29, 2009 9:08 pm

Yume...fata asta rade cred ca si cand doarme da' e bine sa razi decat sa plangi..poi ce sa spun despre ea ..e zuza mea:X:X si e foarte simpatica...o sa vada ea ce-i fac daca o vad..nu mai scapa de mine FeedBack Yume 656679 pe scurt e super de treaba FeedBack Yume 897879
Sus In jos
 
FeedBack Yume
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» FeedBack Yumi
» FeedBack Amy
» FeedBack Aly
» FeedBack Me
» FeedBack Yoruichi

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
ToxicAnime :: ToxicAnime :: Feedback-
Mergi direct la: