ToxicAnime
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

ToxicAnime

Bine ati venit pe forumul nostru ToxicAnime! Sper sa va distrati si sa va faceti multi prieteni...bye bye!
 
AcasaAcasa  PortalPortal  GalerieGalerie  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Miku are o prietena romanca?!

In jos 

Vreti sa inchid aceasta stire?
1)Da
Miku are o prietena romanca?! I_vote_lcap100%Miku are o prietena romanca?! I_vote_rcap
 100% [ 1 ]
2)Nu
Miku are o prietena romanca?! I_vote_lcap0%Miku are o prietena romanca?! I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
Total voturi : 1
 
Sondaj inchis

AutorMesaj
Qanna
†•Porcelain Doll•†
†•Porcelain Doll•†
Qanna


Motto-ul tau : Da-ti o palma inainte sa zici ceva...asa stii ca daca ai gresit ti-ai luat-o deja!
Miku are o prietena romanca?! N2lp1s
feminin Miku are o prietena romanca?! 2zdwsg9
Numarul mesajelor : 976
Data de inscriere : 04/04/2009
Localizare : Pe scaun.... :))
Joburi/Distractii : Chitara
Stare de spirit : Psihologul mi-a spus ca's nebuna dar vocile din capul meu imi spun ca nu-i asa!

Miku are o prietena romanca?! Empty
MesajSubiect: Miku are o prietena romanca?!   Miku are o prietena romanca?! I_icon_minitimeSam Mai 30, 2009 3:35 pm

Deci...e incredibil si neadevarat...

O fata de doar 15 ani, pretinde ca e prietena lu' Miku, un japonez dintr-o trupa renumita de fanii anime [An cafe]. Acest subiecta strabate majoritatea paginilor de pe internet facand ca fanele lui Miku sa intre intr-un fel de "depresie".Dar hooo...despre ce vorbim?Despre ceva total neadevarat!totul a inceput de pe un forum si a ajuns in intraga lume...in primul rand Miku e din Japonia si cum Romania e o tara mica, nici nu cred ca a auzit de ea si cum s-au intalnit ei doi?Pe internet?...

Aflati mai multe pe:

Miku are o prietena romanca?! A4ycup

http://funkycomunity.forumhit.ro/portal.forum?pid=2


Ultima editare efectuata de catre Qanna in Dum Mai 31, 2009 1:48 pm, editata de 1 ori
Sus In jos
https://toxicanime.forumgratuit.ro
Vizitato
Vizitator
Anonymous



Miku are o prietena romanca?! Empty
MesajSubiect: Re: Miku are o prietena romanca?!   Miku are o prietena romanca?! I_icon_minitimeDum Mai 31, 2009 1:36 pm

am citi si comentariile lasate de alti pe tema asta .....
mai mult ca sigur e nebuna
Sus In jos
Qanna
†•Porcelain Doll•†
†•Porcelain Doll•†
Qanna


Motto-ul tau : Da-ti o palma inainte sa zici ceva...asa stii ca daca ai gresit ti-ai luat-o deja!
Miku are o prietena romanca?! N2lp1s
feminin Miku are o prietena romanca?! 2zdwsg9
Numarul mesajelor : 976
Data de inscriere : 04/04/2009
Localizare : Pe scaun.... :))
Joburi/Distractii : Chitara
Stare de spirit : Psihologul mi-a spus ca's nebuna dar vocile din capul meu imi spun ca nu-i asa!

Miku are o prietena romanca?! Empty
MesajSubiect: Re: Miku are o prietena romanca?!   Miku are o prietena romanca?! I_icon_minitimeDum Mai 31, 2009 1:38 pm

Ai dreptate e nebuna de legat Miku are o prietena romanca?! 656679 ... si ne face de ras tara Miku are o prietena romanca?! 627825
Sus In jos
https://toxicanime.forumgratuit.ro
Vizitato
Vizitator
Anonymous



Miku are o prietena romanca?! Empty
MesajSubiect: Re: Miku are o prietena romanca?!   Miku are o prietena romanca?! I_icon_minitimeDum Mai 31, 2009 1:45 pm

nu e vorba ca ne face tara de ras dar oricum dc ar fi intalnit-o miku tocmai pe ea e fota lipsita de atentie care vrea sa fie bagata-n seama

greseala este a noastra ca ducem mai departe "vestea" eu votez pentru inchiderea subiectului acesta
Sus In jos
Qanna
†•Porcelain Doll•†
†•Porcelain Doll•†
Qanna


Motto-ul tau : Da-ti o palma inainte sa zici ceva...asa stii ca daca ai gresit ti-ai luat-o deja!
Miku are o prietena romanca?! N2lp1s
feminin Miku are o prietena romanca?! 2zdwsg9
Numarul mesajelor : 976
Data de inscriere : 04/04/2009
Localizare : Pe scaun.... :))
Joburi/Distractii : Chitara
Stare de spirit : Psihologul mi-a spus ca's nebuna dar vocile din capul meu imi spun ca nu-i asa!

Miku are o prietena romanca?! Empty
MesajSubiect: Re: Miku are o prietena romanca?!   Miku are o prietena romanca?! I_icon_minitimeDum Mai 31, 2009 1:48 pm

Wow...esti incredibila...adica....esti diferita....o sa fac un sondaj!!!!!
Sus In jos
https://toxicanime.forumgratuit.ro
Vizitato
Vizitator
Anonymous



Miku are o prietena romanca?! Empty
MesajSubiect: Re: Miku are o prietena romanca?!   Miku are o prietena romanca?! I_icon_minitimeDum Mai 31, 2009 1:53 pm

stiu ca sunt diferita dar dc sa ne lua de sexy braileanca atata timp cat citium astfel de minciuni nu sun sa stergi topicul ci sa-l inchizi astfel cn vrea sa poata citi

si ca sa nu fie off de tot cateva pareri ale altor persoane :

Citat :
Citat:
Silver:Fetiscana asta vrea sa ajunga in centrul atentiei si nu stie cum de a inventat o asemenea magarie...ce om intreg la cap ar crede asta...oricum...sa zicem..dintre cate fete sunt pe Terra el s-ar fi intalnit exact cu ea?Pe deasupra, ea are doar 15 ani...de ce ar fi Miku interesat de o pustoaica de 15 ani?
Citat :
Citat:
Dark Pristess:deci sa o spun concret..tipa era pur si simplu o copila lipsita de atentie si a crezut ca devine populara prin chestia asta...e cea mai mare tampenie din toata istoria poporului...trebuie sa fie cea mai proasta (scuzati limbajul) fata din intreaga lume...auzi, ea si Miku
Sus In jos
Qanna
†•Porcelain Doll•†
†•Porcelain Doll•†
Qanna


Motto-ul tau : Da-ti o palma inainte sa zici ceva...asa stii ca daca ai gresit ti-ai luat-o deja!
Miku are o prietena romanca?! N2lp1s
feminin Miku are o prietena romanca?! 2zdwsg9
Numarul mesajelor : 976
Data de inscriere : 04/04/2009
Localizare : Pe scaun.... :))
Joburi/Distractii : Chitara
Stare de spirit : Psihologul mi-a spus ca's nebuna dar vocile din capul meu imi spun ca nu-i asa!

Miku are o prietena romanca?! Empty
MesajSubiect: Re: Miku are o prietena romanca?!   Miku are o prietena romanca?! I_icon_minitimeDum Mai 31, 2009 1:55 pm

Cool atunci o sa-l inchid Miku are o prietena romanca?! 57237
Sus In jos
https://toxicanime.forumgratuit.ro
Continut sponsorizat





Miku are o prietena romanca?! Empty
MesajSubiect: Re: Miku are o prietena romanca?!   Miku are o prietena romanca?! I_icon_minitime

Sus In jos
 
Miku are o prietena romanca?!
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
ToxicAnime :: Welcome & other stuff :: Anunturi-
Mergi direct la: