ToxicAnime

Bine ati venit pe forumul nostru ToxicAnime! Sper sa va distrati si sa va faceti multi prieteni...bye bye!

AcasaAcasa  PortalPortal  GalerieGalerie  InregistrareInregistrare  ConectareConectare  

Distribuiţi | 

Cele 13 fantome

In jos 
AutorMesaj
orihime
Membru
Membru

Motto-ul tau : Am invatat ca dureaza ani sa castigi incredere,
Si doar cateva clipe sa o pierzi,
Am invatat ca sunt oameni care te iubesc,
Dar nu stiu so arate
Am invatat ca indiferent cat de bun iti este un prieten,
Tot tear rani de cel putin odata
Am invatat ca uneori trebuie sa pui persoana pe primul loc,
Si nu faptele sale
Am invatat ca doi oamen i pot privi acelasi lucru,
Dar pot vedea ceva cu totul diferit
Am invatat ca oameni la care ti cel mai mult,
Iti sunt luati cel mai repede
Am invata ca trebuie sa iti prietuiesti prieteni,
Deoarece nu sti daca o sa ii mai vezi vreodata!

feminin
Leu Caine
Numarul mesajelor : 202
Data nasterii : 16/08/1994
Data de inscriere : 01/06/2009
Varsta : 24
Localizare : Marte e lumea mea
Stare de spirit : Mofturoasa :))

MesajSubiect: Cele 13 fantome   Vin Iun 05, 2009 10:40 am

Exista demult si inca exista o casa foarte mare cu 13 bai 13 dormitoare 13 bucatari 13 sufrageri si altele ......dar se spune ca acea casa e bantuita de 13 fantome ingrozitor de urate si inspaimatatoare toti cei care sau mutat acolo au murit si se mai spune ca de fiecare la miezul nopti cele 13 fantome isi cauta hrana in vecinatate "un lucru destul de bizar" gandeam eu despre acel articol de pe net acolo mai zicea si alte baliverne:cum ca casa ar fi rosie de la tot sangele varsat acol.Eram mult prea curioasa ca sa stau cu mana in san trebuia sa ma duc sa vad despre ce e vorba acolo .A 2 zi am plecat aceea casa era pe un munte extrem de inalt acea masina cu care mam dus ma lasat mai jos probabil auzise si acel om de CELE 13 FANTOME incele din urme am urcat si am dat peste acea casa era tare mare dar inconjurzata de mii de buruieni.Am taiat buruienile folosind o magie si am baut la usa nu ca mas astepta sa raspunda cineva .Usa se deschise brusc si imi cade in fata un cadavru de om plin de sange.
Mam speriat dar am pasit in acea casa cand am intrat nici nu puteam sa imi imaginez ce am vazut cand deodata cade peste mine un dulap.Dupa cateva ore mam trezit si mam ridicat .acel lucru care il vazusem era O FANTOMA .Cand totusi vazusem ce imi era de ajuns am incercat sa deschis usa surpriza nu se mai deschidea mam speriat enrom si am incercat sa ies de acolo facand tot felul de vraji care mai de care mai complexe dar in zadar nimic.Casa era foarte veche asa ca se auzea cand venea cineva tot incercand eu acolo aud pasi pe lemnul care scartaia din ce in ce mai atre mam ascuns dupa un dulap ecss erau atatia gandaci acolo.Acel lucru se aproia foarte tare dar inainte sa vad ceva a cazut un cap de om pe jos taiat .Imi era asa de rau parca mai aveam un pic si imi venea sa vomit ce aveam sa fac?..........
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului

Cele 13 fantome
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
ToxicAnime :: RPG zone :: Locuri Sinistre-
Mergi direct la: