ToxicAnime
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

ToxicAnime

Bine ati venit pe forumul nostru ToxicAnime! Sper sa va distrati si sa va faceti multi prieteni...bye bye!
 
AcasaAcasa  PortalPortal  GalerieGalerie  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 O poveste trista de Iubire

In jos 
2 participanți
AutorMesaj
orihime
Membru
Membru
orihime


Motto-ul tau : Am invatat ca dureaza ani sa castigi incredere,
Si doar cateva clipe sa o pierzi,
Am invatat ca sunt oameni care te iubesc,
Dar nu stiu so arate
Am invatat ca indiferent cat de bun iti este un prieten,
Tot tear rani de cel putin odata
Am invatat ca uneori trebuie sa pui persoana pe primul loc,
Si nu faptele sale
Am invatat ca doi oamen i pot privi acelasi lucru,
Dar pot vedea ceva cu totul diferit
Am invatat ca oameni la care ti cel mai mult,
Iti sunt luati cel mai repede
Am invata ca trebuie sa iti prietuiesti prieteni,
Deoarece nu sti daca o sa ii mai vezi vreodata!
O poveste trista de Iubire 2qtk1ab
feminin O poveste trista de Iubire 2irx3jd
Leu Caine
Numarul mesajelor : 202
Data nasterii : 16/08/1994
Data de inscriere : 01/06/2009
Varsta : 29
Localizare : Marte e lumea mea
Stare de spirit : Mofturoasa :))

O poveste trista de Iubire Empty
MesajSubiect: O poveste trista de Iubire   O poveste trista de Iubire I_icon_minitimeDum Iun 07, 2009 7:20 pm

Nah ca daca tot am facut rost de craetiile Oanei mai postez deci draga fanii : ))Oana m-a anun tat ca va face si ceva mai happy peaici.Apropo povestea e scurta dar fantastic de frumuasa

S-a intamplat candva demult.
O fata s-a ciocnit intamplator de un baiat pe strada.A fost dragoste la prima vedere.Amandoi aveau aceleasi pasiuni si aceleasi regrete.Se iubeau atat demult incat nimeni nu credea ca ii va desparti ceva vreodata.Isi preteceau fiecare clipa impreuna iar atunci cand nu erau impreuna era ca si cand si-ar fi pierdut un moment din viata degeaba.Aveau locul lor secret unde se intalneau la malul mari.
Multi oameni rai si fara inima au incercat sa ii desparta dar nimeni na putut iubirea lor era mult prea intensa.Soarele stralucea mereu pe cer parca numai pentru ei 2.
Timpul trecea iar gurile rele parca se auzeau si mai tare in inimile lor.Inima franta si zdrobita a fetei parca nu mai putea rezista.Odata s-au certat.Fata nu putea rezista fara el iar nimic nu mai avea rost in viata ei.
Intr-o noapte ploioasa si friguroasa fata iesi afara.
Prabusita de durere ramase nemiscata in mijlocul unei strazi.Din nefericire pe acolo trecu un tir cu explozive.Care incercand sa opreasca o busi pe fata aceasta aterizand cat colo in acel moment acel tir se rasturna iar acolo se facu o explozie care pana si azi mai este in mintea oamenilorceva nedeslusit de rau .
Baiatul se uita la televizor fazand acest lucru fugi cat putu de repede la spital.Ajuns acolo aflase ca acea fata murise.Cuprins de durere parca tot ce se intamplase ii rupse inima in 2.El stia ca viata nu mai conta deloc era ca si cum ar fi fost mai multa durere daca traia fara ea.S-a dus la locul lor secret de intalnire acolo nimeni nu il putea gasi….Si se arunca in apa rece ca gheata corpul lui nu se mai putea misca si se ducea incetul cu incetul la fund.
In cele din urma dragostea lor a fost mai presus si decat moartea iar acolo in cer iubirea lor nedespartita straluceste cu putere ca 2 stele valoroase ale lumi care s-au inaltat la cer.
Mormintele lor au fost puse unul langa altul iar deasupra se inalta un monument extraordinar de frumos pe care scria
“Iubirea Nedeslusita a 2 tineri nedespartiti”
Sus In jos
Qanna
†•Porcelain Doll•†
†•Porcelain Doll•†
Qanna


Motto-ul tau : Da-ti o palma inainte sa zici ceva...asa stii ca daca ai gresit ti-ai luat-o deja!
O poveste trista de Iubire N2lp1s
feminin O poveste trista de Iubire 2zdwsg9
Numarul mesajelor : 976
Data de inscriere : 04/04/2009
Localizare : Pe scaun.... :))
Joburi/Distractii : Chitara
Stare de spirit : Psihologul mi-a spus ca's nebuna dar vocile din capul meu imi spun ca nu-i asa!

O poveste trista de Iubire Empty
MesajSubiect: Re: O poveste trista de Iubire   O poveste trista de Iubire I_icon_minitimeVin Iun 12, 2009 7:54 pm

Mda....ce pot sa zic...doar e a lu' Onutzza one-shotul asta...e superb si imi place la nebunie O poveste trista de Iubire 897879
Sus In jos
https://toxicanime.forumgratuit.ro
 
O poveste trista de Iubire
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Poveste din 5 cuvinte

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
ToxicAnime :: Fan section :: Fan fiction-
Mergi direct la: