ToxicAnime
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

ToxicAnime

Bine ati venit pe forumul nostru ToxicAnime! Sper sa va distrati si sa va faceti multi prieteni...bye bye!
 
AcasaAcasa  PortalPortal  GalerieGalerie  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Personajul feminin preferat...

In jos 
AutorMesaj
Qanna
†•Porcelain Doll•†
†•Porcelain Doll•†
Qanna


Motto-ul tau : Da-ti o palma inainte sa zici ceva...asa stii ca daca ai gresit ti-ai luat-o deja!
Personajul feminin preferat... N2lp1s
feminin Personajul feminin preferat... 2zdwsg9
Numarul mesajelor : 976
Data de inscriere : 04/04/2009
Localizare : Pe scaun.... :))
Joburi/Distractii : Chitara
Stare de spirit : Psihologul mi-a spus ca's nebuna dar vocile din capul meu imi spun ca nu-i asa!

Personajul feminin preferat... Empty
MesajSubiect: Personajul feminin preferat...   Personajul feminin preferat... I_icon_minitimeVin Iun 12, 2009 6:36 pm

Aveti vreun personaj preferat din vreun manga?Atunci spuneti-ne si nou care e si de ce va place!

Mie imi place de Yukino...deci e tot din Kiss/Hug.Ceea ce imi place la ea este ca e o fata foarte frumoasa si care nu se mai indragistise pana atunci, care isi ajuta parintii si o fata foarte rusinoasa care nu vrea ca oamenii sa o observe cu Ryuu, iubitul ei care o tot saruta si altele :> Personajul feminin preferat... 656679
Sus In jos
https://toxicanime.forumgratuit.ro
 
Personajul feminin preferat...
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Personajul tau anime
» Manga-ul preferat
» Personajul vostru din Bleach
» Poze cu desenul anmat preferat

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
ToxicAnime :: ToxicAnime :: Manga-
Mergi direct la: