ToxicAnime
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

ToxicAnime

Bine ati venit pe forumul nostru ToxicAnime! Sper sa va distrati si sa va faceti multi prieteni...bye bye!
 
AcasaAcasa  PortalPortal  GalerieGalerie  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Ce faci cand estu suparat/suparata dar cand esti fericit/fericita?

In jos 
2 participanți
AutorMesaj
Qanna
†•Porcelain Doll•†
†•Porcelain Doll•†
Qanna


Motto-ul tau : Da-ti o palma inainte sa zici ceva...asa stii ca daca ai gresit ti-ai luat-o deja!
Ce faci cand estu suparat/suparata dar cand esti fericit/fericita? N2lp1s
feminin Ce faci cand estu suparat/suparata dar cand esti fericit/fericita? 2zdwsg9
Numarul mesajelor : 976
Data de inscriere : 04/04/2009
Localizare : Pe scaun.... :))
Joburi/Distractii : Chitara
Stare de spirit : Psihologul mi-a spus ca's nebuna dar vocile din capul meu imi spun ca nu-i asa!

Ce faci cand estu suparat/suparata dar cand esti fericit/fericita? Empty
MesajSubiect: Ce faci cand estu suparat/suparata dar cand esti fericit/fericita?   Ce faci cand estu suparat/suparata dar cand esti fericit/fericita? I_icon_minitimeVin Iun 12, 2009 6:46 pm

Pai eu atunci cand sunt suparata stau pe mess si ascult muzica...dar ieri am descoperit o alta preocupare ca atunci cand esti suparat.Am deschis geamul, am inpirat aer curat dupa care m-am pus in pat si m-am gandit de ce sunt defpat suparata...dupaia m-am gandit ce pot sa fac ca sa nu mai fiu suparata.....asa am rezolvat problema de ieri.

Cand sunt fericit...aici nu pot sa ma controlez...T_T"...Dansez, cand, sar, tip....o jigaresc pe Yumi....si pe Yoyo....dupaia cand ajung acasa ma invart in cerc pana cad jos simtind cum imi fuge pamuntul de sub picioare....cate o data mai sar la gatul vrunui baiat...:-"....dar deh...asta e!
Sus In jos
https://toxicanime.forumgratuit.ro
Chou
Uncontrolled puppet
Uncontrolled puppet
Chou


Ce faci cand estu suparat/suparata dar cand esti fericit/fericita? 2qtk1ab
feminin Ce faci cand estu suparat/suparata dar cand esti fericit/fericita? 141mutl
Fecioara Cocos
Numarul mesajelor : 1222
Data nasterii : 29/08/1993
Data de inscriere : 11/05/2009
Varsta : 30

Ce faci cand estu suparat/suparata dar cand esti fericit/fericita? Empty
MesajSubiect: Re: Ce faci cand estu suparat/suparata dar cand esti fericit/fericita?   Ce faci cand estu suparat/suparata dar cand esti fericit/fericita? I_icon_minitimeVin Iun 12, 2009 7:37 pm

ei bine eu cand sunt suparata incerc sa ma mentin calma chair daca de cele mai multe ori nu pot da' se rezolva cu muzica Ce faci cand estu suparat/suparata dar cand esti fericit/fericita? 897879:X iar cand sunt fericita simt ca pot face orice...o sacai pe sormea,dansez ,cant mai ales aka ii surzesc pe toti din jurul meu...fac tot felu' de nebunii :-"
Sus In jos
 
Ce faci cand estu suparat/suparata dar cand esti fericit/fericita?
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Vesela,fericita,suparata,adormita,incapatanata,energica...6 in 1!Cine a sosit?Chiar Roxy a sosit!!!
» Ce faci acum?
» Cat la % esti EMO?
» Cat la % esti Ai Enma
» Ce fel de fata esti?

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
ToxicAnime :: Others fun stuff :: Cafenea-
Mergi direct la: