ToxicAnime

Bine ati venit pe forumul nostru ToxicAnime! Sper sa va distrati si sa va faceti multi prieteni...bye bye!

AcasaAcasa  PortalPortal  GalerieGalerie  InregistrareInregistrare  ConectareConectare  

Distribuiţi | 

Intamplari jenante/amuzante

In jos 
AutorMesaj
Qanna
†•Porcelain Doll•†
†•Porcelain Doll•†

Motto-ul tau : Da-ti o palma inainte sa zici ceva...asa stii ca daca ai gresit ti-ai luat-o deja!

feminin
Numarul mesajelor : 976
Data de inscriere : 04/04/2009
Localizare : Pe scaun.... :))
Joburi/Distractii : Chitara
Stare de spirit : Psihologul mi-a spus ca's nebuna dar vocile din capul meu imi spun ca nu-i asa!

MesajSubiect: Intamplari jenante/amuzante   Dum Apr 05, 2009 10:19 am

Voua vi s-a intamplat ceva jenant?

Asa.....mi-am amintit altceva...vara trecuta stateam in Baneasa la bloc si in spatele blocului erau 2 casa.Un locuita de niste oameni si un caine si cealalalta casa era goala.Eu si cu niste prieteni ne-am gandit sa mergem in spatele casei, ca acolo nu ne vede nimeni si e si iarba verde.Toti stateau dupa colt numai eu am iesit pe iarba si am inceput sa dansez.Prietenii mei radeau de mine de nu mai puteau si eu ma miram de ce.Din casa cealalalta, se uita proprietarul casei la mine cum dansam.Si de atatea ori ne-a amenintase ca ne duce la politie daca mergem in spatelei acelei case.M-am rusinat si am vrut sa plec, dar cum intre case nu exista gard, cainele aceluia a venit dupa mine si m-a fugarit toata curtea dus si intors de cateva ori.Cand am scapat de el am jurat ca nu o sa ma puna Sfantul sa intru acolo din nou.
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului http://toxicanime.forumgratuit.ro
Vizitato
Vizitator

MesajSubiect: Intamplari jenante/amuzante   Dum Apr 05, 2009 11:20 am

Decy imi aduc eu aminte si acum nu mai pot de ras cand imi amintesc ce proasta eram la 10 ani : ) ) )
eu cu inca 2 prietene cathy si ioana o batusem pe una mai mica raluka si neam dus undev ain parc dar nu parcul amare pentru toti era un parc langa casa xsi neam ascuns la ziduri ca acolo erau niste ziduri daramate ca fusese un stadion acolo da nu mai e si eram spate in spate si ne tineam de mana ce intuneric era acolo ne ascuzezem de tatakl ralukai si fac eu fetelor hai sa ne rugam vin fantomele si ne omloara cathy:taci ma nu vezy ca meditez : )) )
ioana:eeu cred ca i mai bine se mergem pe varianta me:aha si eu cum trec? cathy:te faci ca esti un copac miscator: ) ) ) ioana:ce idee me:nici o sansa hai duapa care era la marginea strazi sa ne uitam daca e paecolo tatal ralukai care ne fcea semn ca ne vine de hac: ) ) )) eu cika madadusem cu apa la ochi ca cika plang cathy:hai ca team vazut nu twe mai prosti si sa gasim un plan me:ce incercam si eu sami intru in rol Dupa care vine un bait de a 7 cu porecla:DudU o luase pe cathy cu bicla dupa care pe ioana dar pe ea a prinso eu am scapta ca strada mea era la 2 pasi de parc : ) ) ) )
Sus In jos
Alexia Hannon
_*~Ghost-Hunter~*_
_*~Ghost-Hunter~*_

Motto-ul tau : Don't let the fear of striking out, keep you from playing the game!!

feminin
Numarul mesajelor : 90
Data de inscriere : 15/05/2009

MesajSubiect: Re: Intamplari jenante/amuzante   Vin Mai 15, 2009 3:32 pm

Man..s-a intamplat akm ktva timp..sa yes k cainele meu, Toto, p'afara. Ji era alunecos k plouase, si Toto fugea, ji eu dupa el. Apoi knd am incercat sa sar sa il prind..PLOSK! intr-o balta!
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului
Continut sponsorizat

MesajSubiect: Re: Intamplari jenante/amuzante   

Sus In jos

Intamplari jenante/amuzante
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
ToxicAnime :: Others fun stuff :: Amuzament-
Mergi direct la: