ToxicAnime
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

ToxicAnime

Bine ati venit pe forumul nostru ToxicAnime! Sper sa va distrati si sa va faceti multi prieteni...bye bye!
 
AcasaAcasa  PortalPortal  GalerieGalerie  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Paranormal

In jos 
+3
Yoruichi
Alexia Hannon
Qanna
7 participanți
AutorMesaj
Qanna
†•Porcelain Doll•†
†•Porcelain Doll•†
Qanna


Motto-ul tau : Da-ti o palma inainte sa zici ceva...asa stii ca daca ai gresit ti-ai luat-o deja!
Paranormal N2lp1s
feminin Paranormal 2zdwsg9
Numarul mesajelor : 976
Data de inscriere : 04/04/2009
Localizare : Pe scaun.... :))
Joburi/Distractii : Chitara
Stare de spirit : Psihologul mi-a spus ca's nebuna dar vocile din capul meu imi spun ca nu-i asa!

Paranormal Empty
MesajSubiect: Paranormal   Paranormal I_icon_minitimeDum Apr 05, 2009 10:21 am

Deci vi s-au intamplat lucruri paranormale?Ati avut parte de mistere?Atunci sper ca-mi veti spune si mie

Mi s-a mai intamplat acum cam o luna sa fiu la baie si faceam dush....ma gandeam la Pete din Gimban Kaleido Scope.....ca imi parea rau ca murise si mi s-a stins lumina, atunci am strigat sa o aprinda la aloc ca's eu....dar cand m-am uitat doar s-a vazut o silueta(la noi la baie avem geam la usa)si misca clanta....am facut dush asa fara lumina si cand am iesit,am intrebat-o pe bunica daca ea stinsese lumina si a zis ca nu....
Sus In jos
https://toxicanime.forumgratuit.ro
Vizitato
Vizitator
Anonymous



Paranormal Empty
MesajSubiect: Paranormal   Paranormal I_icon_minitimeDum Apr 05, 2009 11:12 am

Mmm pai mi se intamplase un fenomen al naibi ca muream de frica deci afar ploua iar eu dormeam cand dintr-o data aud ca si cum cineva sar plinba prin casa si calca pe prispa mea dupa care am simtit ca ccineva sia pus mana peste a mea mam bagat sub patura maim pus si perna pae cap tremurar tota cand mai auzem cate ceva ce noapte in noaptea aia urmarisem un film de groaza pff sau mai e odata cand se auzeau zgomote din pod soareci nam decy naveam griji in mintea mea bai acolo e the grudge vina sa ma spanzure help me si acte mi sau mai intamplat sau mai e odata cand auzeam ca merge cineva in spatele meu pe bune ca nu aveam vedeni mam speriat si atuncy era vara si era 11 ceasul iar eu eram pe strada ...va mai povestesc alta data
Sus In jos
Alexia Hannon
_*~Ghost-Hunter~*_
_*~Ghost-Hunter~*_
Alexia Hannon


Motto-ul tau : Don't let the fear of striking out, keep you from playing the game!!
Paranormal Ve0xl1
feminin Paranormal 2irx3jd
Numarul mesajelor : 90
Data de inscriere : 15/05/2009

Paranormal Empty
MesajSubiect: Re: Paranormal   Paranormal I_icon_minitimeVin Mai 15, 2009 3:22 pm

Pai..mi-sa intamplat o data sa aud sunete sau usa knd se mysca..si knd mam uitat in spate...nimic. Nu stiu dece, cum, de unde..dar si noaptea..ma mai scol ca nu imi e somn pe la..3:00 sau nuj kt..si knd ma uit in jur, nu vad nik. Sau ieri..erau tunete, ji knd m-am uitat afara, am vazut o lumina albastra..apoi a disparut ji iar am vazut-o. Poate k am vedenii..dar nu inteleg dc mor de frik dak vad lumini sau anime-uri infricosatoare, dak mie nu imi e frik sa merg noaptea pe strada? Paranormal 373918
Sus In jos
Yoruichi
°•°Bleach Maniac°•°
°•°Bleach Maniac°•°
Yoruichi


Motto-ul tau : Incercarea moarte n-are! ^^"bene daca incerci sa te arunci de pe bloc atunci mai zici ca are >.>
Paranormal 5z2zj8
feminin Paranormal 141mutl
Rac Caine
Numarul mesajelor : 285
Data nasterii : 26/06/1994
Data de inscriere : 16/05/2009
Varsta : 29
Localizare : Prima strada la dreapta
Joburi/Distractii : VACANTA!!!
Stare de spirit : bene mersi

Paranormal Empty
MesajSubiect: Re: Paranormal   Paranormal I_icon_minitimeSam Mai 16, 2009 11:02 pm

Ei bine patisi si eu ceva de genu' asta nu o singura data ci de o multime de ori, asa se facea ca eram singura acasa parintii erau la lucru iar bunicii la nu stiu ce vecina, okay in ziua aia am luat si 3 la mate >.> am venit akas' ne-avand chef de nimic, dupa 3 ala de 2 bani, am zis sa ma culc ca si-asa nu are rost sa mai stau aiurea.Am inchis usa asigurandu-ma ca nu intra careva sa ma trezeasca spre exemplu idiotu' de varumeo.Asa apoi, am inchis lumina.Si inainte de a ma pune sa dorm mi-am pregatit ghiozdanul pe a 2 a zi, punandu-l langa pat.Totusi nu imi venise somnul asa ca stateam pe intunericc uitandu-ma in gol, pana la urma am inchis putin ochii in speranta sa adorm pana nu vin parintii sa ma ia la rost ca de ce luasi eu tocmai 3 (dar nu dormeam), trecura 10 minute si aud ca si cum cineva ar fi tras ghiozdanul pe parket, nu am mai avut tupeu' sa aprind nici lampa, dar am vazut ca nu inceta...pana la urma m-am adunat si am aprins lampa, cand ma uit ghiozdanu' era tras la 2 m jumate de pat am ramas oarecum afis O.o, eram constienta de faptul ca nu putea sa fie nimeni deoare m-am si asigurat ca am incuiat usile...dupa care aud 2 voci in camera alaturata (ei bine asta presupun ca a fost radio-ul ala vechi,dar s-a oprit la un momentdat...)So....si acum incerc sa aflu ceea ce se petrecu-se atunci. Au urmat mai multe intamplari, da' voi povesti alta-data.

Citat :
am vazut o lumina albastra

Sa stii ca aici m-ai pus pe ganduri...am patit si eu asta numai ca semana cu un fel de punc mai mare...mi se intampla foarte des XD
Sus In jos
Alexia Hannon
_*~Ghost-Hunter~*_
_*~Ghost-Hunter~*_
Alexia Hannon


Motto-ul tau : Don't let the fear of striking out, keep you from playing the game!!
Paranormal Ve0xl1
feminin Paranormal 2irx3jd
Numarul mesajelor : 90
Data de inscriere : 15/05/2009

Paranormal Empty
MesajSubiect: Re: Paranormal   Paranormal I_icon_minitimeDum Mai 17, 2009 8:31 am

Adevarat! Exact asta park ji era..
Pey..sa spon..
Eo azinoapte am dormit la cea mai bona pr a meah, ji pe la 3-4 ne uitam la Povesti k Fantome. Se intamplase sa fie episodul cu iepurele inviat, si am simtit park cv in spatele meu :-s ..
Sau..sa spun ce i-sa intamplat varului prietenelei mele:
Soo..era noapte, ji s-a culcat. Pe la 2 sau nuj kt, a auzit niste pasi park de monstru. Apoi s-a bagat sub patura si a auzit respiratiile park unui dinozaur. Dupaya, s-a asezat careva langa el. Saracu' a adormit de frik Paranormal 877993
SO..knd dorm in sufragerie noaptea, mi-se intampla sa vad cv rosu in dulap, kre e exact in fatza patului din sufragerie! Am crezut k e doar o haina ji nuj c! Da' se misca ji usa ump..
Vere..ma cam sperie chestia asta....................
Sus In jos
Qanna
†•Porcelain Doll•†
†•Porcelain Doll•†
Qanna


Motto-ul tau : Da-ti o palma inainte sa zici ceva...asa stii ca daca ai gresit ti-ai luat-o deja!
Paranormal N2lp1s
feminin Paranormal 2zdwsg9
Numarul mesajelor : 976
Data de inscriere : 04/04/2009
Localizare : Pe scaun.... :))
Joburi/Distractii : Chitara
Stare de spirit : Psihologul mi-a spus ca's nebuna dar vocile din capul meu imi spun ca nu-i asa!

Paranormal Empty
MesajSubiect: Re: Paranormal   Paranormal I_icon_minitimeDum Mai 17, 2009 11:49 am

Mie mi s-a intamplat ieri...

Mamaie se dusese la magazin si eu ramasesem singura acasa.Citeam o carte stand la birou si eu de la birou vad usa de la intrare.Am stat ce am stat si mi s-a parut ca aud pasi venind spre mine.Ma gandeam ca e pisica mea dar imediam mi-am amintit ca a fugit de'acasa in urma cu cateva zile.Cand am intors capul am vazut usa de la intrare larg deschisa.De firca am luat sticla de apa de langa mine si am mers spre usa.La usa se afla o pisica, murdara care miorlaia cand m-a vazut.Am mangaiato si dupaia m-am gandit ca a venit mamaie.Am strigat-o si nimic.Am dat tarcoale casei si iar nici un rezultat.Am inchis usa de la intrare si dupa cinci secunde a aparut si mamaie.I-am povestit totul dar a zis ca inventez....Mda... Paranormal 195982
Sus In jos
https://toxicanime.forumgratuit.ro
Alexia Hannon
_*~Ghost-Hunter~*_
_*~Ghost-Hunter~*_
Alexia Hannon


Motto-ul tau : Don't let the fear of striking out, keep you from playing the game!!
Paranormal Ve0xl1
feminin Paranormal 2irx3jd
Numarul mesajelor : 90
Data de inscriere : 15/05/2009

Paranormal Empty
MesajSubiect: Re: Paranormal   Paranormal I_icon_minitimeDum Mai 17, 2009 12:38 pm

Yo nu cred ca inventezi. Credeti-ma voi nebuna k va cred, da' eu stiu sigur ca nu sunt inventate k se intampla cam molte chestii stranii..
So..acum cateva zile knd s-a luat curentu'..:
Postam bne mersi pe forumuri, si deodata se i-a curentul. Ma uit in jur si nu vad nik..da' park aud niste respiratii si in camera incepe sa se faca umpic frig. Usa era inchisa, normal, doar nu as vrea sa intre idiotu' de fratemeo in camera sa imi tina mie discursuri despre cat de mult uraste pe mine, anime-urile si forumurile RPG. Am iesit din camera mea pana la urma, si park nu era nik ji nimeni in kasa. Nu se auzea nimik da' erau mama, tata, cainele si cu mine in casa. Intru bne mersii in sufragerie, si pe balcon. Knd ma intork tot era mai nagru k inainte. Frate..nu inteleg..mai ales ca se i-a curentu' NUMAI daca vreau sa creez un forum new Paranormal 345315
Sus In jos
Yume
¤3xplosiv3 lollipop¤
¤3xplosiv3 lollipop¤
Yume


Paranormal N2lp1s
feminin Paranormal 2usuads
Taur Mistret
Numarul mesajelor : 1605
Data nasterii : 27/04/1995
Data de inscriere : 10/05/2009
Varsta : 28
Stare de spirit : melancolica...

Paranormal Empty
MesajSubiect: Re: Paranormal   Paranormal I_icon_minitimeLun Mai 18, 2009 1:52 pm

interesante povesti..si stiu de asemenea ca sunt reale..well..in legatura cu luminile pe care le vedetzi..stiu sa explic eu..pentru ca si eu le vad..sunt un fel de iluzie optica provocata de lumina prea puternica..sau chiar de bec..mie seara ce mi se mai intampla..vad nma pete colorate ~~"
well..sa trec la povestile mele..care sunt o multime si mie lene sa le scriu pe toate..va spun doar una..care jur ca nu aveam nici cea mai vaga idee ca mi se va intampla tocmai mie
Eram de Craciun..park akm 2 ani..si ma trimite mami pana la camara sa`i aduc nu mai stiu ce pentru prajitura..si merg ea linistita pe coridor..bene..era intuneric..si pe cand sa aprind becu de la hol o aparut in fata mea o umbra neagra..pe care o vedeam clar..si era mai intunecata ca intunericu ~~"...pe moment n`am realizat ce poate fii..m`am blochat vreo 3 secunde dupa care am inaintat inca cativa pasi..si am patrans efectiv in ea..vedeam cum pe langa mine se afla in aer ca un fel de praf ce zbura in toate partile..vazand asta..m`am grabit repede sa aprind becu'..dupa ce l`am aprins totul o disparut..oricum cat am stat in aceea umbra m`am simtit ciudat....
mai am o multime de acest gen..dar mi`e putin cam lene sa scriu ^^"
Sus In jos
http://anime4ever.wikiforum.ro
Alexia Hannon
_*~Ghost-Hunter~*_
_*~Ghost-Hunter~*_
Alexia Hannon


Motto-ul tau : Don't let the fear of striking out, keep you from playing the game!!
Paranormal Ve0xl1
feminin Paranormal 2irx3jd
Numarul mesajelor : 90
Data de inscriere : 15/05/2009

Paranormal Empty
MesajSubiect: Re: Paranormal   Paranormal I_icon_minitimeLun Mai 18, 2009 2:44 pm

pey..asta ii o poveste kre mia spus-o o fata..si stiu k e adevarata!!
So..era o fata kre se juka p'afara k prietenii ei, si parintii ei au chemat-o akas k ei trebuiau sa plece nuj unde. Iau dat cheia k sa inchida poarta, apoi au plkt. In gradina fetei era ji un copac, ji knd se uita la el: vede o papusa spanzurata, si sub ea o balta mare de sange! (papusa e defapt papusa ucigasa..dak ati auzit de ea) Sa speriat ji a fugit repede la matusa ei park.
Asa..sau ce mi se intampla mie akm o ora:
Ma uitam bn mersi la Ghost Hunt, ji eram in pat, k castile langa mn k sa aud sunetele stranii. Knd vine o parte mai infioratoare si chestii..aud ceva in spatele meu. Knd ma uit, nimik..doar se auzeau niste respiratii.

P.S: Sau knd sunt p'afara....am impresia k ma urmareste cineva.................
Sus In jos
Yoruichi
°•°Bleach Maniac°•°
°•°Bleach Maniac°•°
Yoruichi


Motto-ul tau : Incercarea moarte n-are! ^^"bene daca incerci sa te arunci de pe bloc atunci mai zici ca are >.>
Paranormal 5z2zj8
feminin Paranormal 141mutl
Rac Caine
Numarul mesajelor : 285
Data nasterii : 26/06/1994
Data de inscriere : 16/05/2009
Varsta : 29
Localizare : Prima strada la dreapta
Joburi/Distractii : VACANTA!!!
Stare de spirit : bene mersi

Paranormal Empty
MesajSubiect: Re: Paranormal   Paranormal I_icon_minitimeLun Mai 18, 2009 3:24 pm

Interesant, si eu una cred ca sunt reale, nu ma credeti satanista sau mai stiu eu ce Paranormal 656679, dar de multe ori intrebam (akm vreun an) ca daca exista Dumnezeu si ingerii de ce nu ar exista si xD ala cu cornite si restu' demonilor? Nimeni vad, ca nu reusise sa imi dea o explicatie logica...okay nu chiar mi-ar placea sa cred 100% ca exista prin lumea noastra asa ceva (demoni,fantome desi totusi cred ca sunt probabil...).Totusi daca nu ar exista cum am mai zis cel cu corite, atunci inseamna ca nu ar mai fi `raul`precum, mintiul,bataile,certurile etc. So aici ma blochez cand ma gandesc asa si nu pot sa imi dau o explicatie XD, ei bine sa trec acuma la ceea ce am patit sambata seara, era vreo 12:30, am terminat cu forumurile si cu PC-ul, ma pun sa ma culc, da' ceva mi se pare ca uitasem eu, asa si a fost peste vreo 5 minute ma pun sa opresc parfumu' acela cum i-o zice? cred ca Air Wick sau ceva de genu' ala care daca il fixezi pe o perioda de 30 min. sufla parfum.Era pus pe marginea vitrinei si aprinsesem lampa.Il opresc sa nu ma sperie noaptea sa mai sar si din pat sau altceva cum am patit...cand sa il pun vad in stanga mea (in sticla de la vitrina), un fel de abur, sau fum nu chiar imi pot explica ceea ce a fost deoarece nu puteam `distinge ciudatenia aceea`...ei bine cand ma intorc sa vad daca nu am vedenii, nu era nimic in spatele meu (poate ca probabil, o fi fost de la oboseala,dar nu chiar eram obosita ca de obicei in week-end adorm la vreo 2:00 sau chiar 3:00).

Yume a scris:
well..in legatura cu luminile pe care le vedetzi..stiu sa explic eu..pentru ca si eu le vad..sunt un fel de iluzie optica provocata de lumina prea puternica..sau chiar de bec..mie seara ce mi se mai intampla..

Acum, sunt convinsa mersi mult m-am mai linistit oleaka XD
Sus In jos
Alexia Hannon
_*~Ghost-Hunter~*_
_*~Ghost-Hunter~*_
Alexia Hannon


Motto-ul tau : Don't let the fear of striking out, keep you from playing the game!!
Paranormal Ve0xl1
feminin Paranormal 2irx3jd
Numarul mesajelor : 90
Data de inscriere : 15/05/2009

Paranormal Empty
MesajSubiect: Re: Paranormal   Paranormal I_icon_minitimeLun Mai 18, 2009 3:28 pm

Yume a scris:
well..in legatura cu luminile pe care le vedetzi..stiu sa explic eu..pentru ca si eu le vad..sunt un fel de iluzie optica provocata de lumina prea puternica..sau chiar de bec..mie seara ce mi se mai intampla..vad nma pete colorate ~~"

Etto..chestia e k eu am vazut lumina noaptea, si in camera mea era bezna totala k aveam lumina stinsa Paranormal 385978
Sus In jos
Yume
¤3xplosiv3 lollipop¤
¤3xplosiv3 lollipop¤
Yume


Paranormal N2lp1s
feminin Paranormal 2usuads
Taur Mistret
Numarul mesajelor : 1605
Data nasterii : 27/04/1995
Data de inscriere : 10/05/2009
Varsta : 28
Stare de spirit : melancolica...

Paranormal Empty
MesajSubiect: Re: Paranormal   Paranormal I_icon_minitimeLun Mai 18, 2009 4:19 pm

poi mda..si eu vad noaptea..dar e din cauza luminii..deci nu trebuie neaparat sa fie aprins becul..ci pur si simplu sa te fii uitat inainte..si dupa aceea numa luminite vei vedea..am patit`o ~~"...
Sus In jos
http://anime4ever.wikiforum.ro
..::YoYo::..
-Joker-
-Joker-
..::YoYo::..


Motto-ul tau : Existi doar daca esti libera..
Paranormal 2aj2qz8
feminin Paranormal 2usuads
Gemeni Mistret
Numarul mesajelor : 158
Data nasterii : 13/06/1995
Data de inscriere : 15/05/2009
Varsta : 28
Localizare : Bucuresti sau Luna
Joburi/Distractii : Aerobic :>
Stare de spirit : Happy >.>

Paranormal Empty
MesajSubiect: Re: Paranormal   Paranormal I_icon_minitimeMar Mai 19, 2009 3:16 pm

mi s-au intamplat sy mie lucruri de astea asa ciudate....intr-o seara eram innpat si am simtit k cineva pune mana pe mn...am deschis ochii si am vazut o umbra langa pat.mam culcat la loc sy iar isi punea mana si parca ma zgaria.atunci am zis k poate am vedenii si cand mam trezit dimineata cineva ma striga pe nume rar sy f incet.Am intrebato pe mama dak ma strigat dar nu era ea...si de atunci mi sau mai intamplat o multyme de lucruri ciudate..sa se miste diferie obiecte..chestii de genu`
Sus In jos
Amy
Death Angel
Death Angel
Amy


Paranormal N2lp1s
feminin Paranormal 2u8z11z
Numarul mesajelor : 224
Data de inscriere : 19/05/2009

Paranormal Empty
MesajSubiect: Re: Paranormal   Paranormal I_icon_minitimeJoi Mai 21, 2009 6:03 pm

SO..incep sa spun..ce ii s-a intamplat tatalui varului meu (unchiului meu)

Cand bunicul lui a murit (adik strabunicu' lu varumeo) unchiumeo a dormit acolo..ca sa poate sa o ajute pe bunik lui la pregatiri,etc! Se puse in pat..nu avea somn..peste cateva minute,cateva tropaituri se aud in camera,(in camera jos era ciment, renovau si unchiumeo a vrut sa doarma acolo,asta nuj dce Paranormal 25641) aja sh deodata patul se lasa ,(ca si cum cineva s-ar pune langta el) apoi se pune in spatele lui,,ca si cum cineva s-ar culca in spatele lui,dar bunik lui era intr-o alta CASA nu camera.si asa ii s-a intamplat si lu varumeo,tocmai ce a povestit Alex..so.sh mai am destule doar va mai spun una Paranormal 25641

Era vreo..2 si ceva noaptea..eu ma pun sa ma culc.la tv.etc..si ma pun sa sting lumina..ma pun in pat..cativa pasi se aud..am zis k sunt vecinii de deasupra,..dar se auzeau mai insistent,..ma scol si ma uit,..o umbra neagra..in fata mea..nu stiu cum ,cand si unde..dar stiu foarte sigur ca am vazut-o.
SI iar,in fiecare noapte de vara,VARA.deci numai vara..cand ma culc..mereu simt ca cineva e cu mine acolo, chiar dk nimeni nu e in camera si camera incuiata.
Sus In jos
...::YumI-ChaN::...
° Lollipop maniac °™
° Lollipop maniac °™
...::YumI-ChaN::...


Motto-ul tau : " Traieste pentru ziua de azi , dar gandeste'te la cea de maine " [ Blood + ]
Paranormal 2q8ys9h
feminin Paranormal 5m9szm
Scorpion Mistret
Numarul mesajelor : 166
Data nasterii : 17/11/1995
Data de inscriere : 17/04/2009
Varsta : 28
Localizare : pe undeva pe Pluto =]

Paranormal Empty
MesajSubiect: Re: Paranormal   Paranormal I_icon_minitimeJoi Mai 21, 2009 9:16 pm

mda si eu am patit de multe ori multe lucruri ciudate -.-"

[ Qanna stie T-T ]

anu trecut , fix in seara cand intrasem in vacanta am avut un vis foarte ciudat ... mai degraba un cosmar . Se facea ca dadeam petrecere cu 6A [ceea ce se si intamplase in ziua precedenta ] si ca eu intarziasem la petrecere . Intre timp pana sa ajung eu ,un batran le-a avertizat pe 2 colege de ale mele [ Qanna si YoYo ] ca dupa ora 19:00 un demon va venii printre noi si ne va lua de partea lui . Cand am ajuns si eu intrun final nimeni nu mia spus de acel demon . Orele treceau si deja se facu tarziu , iar acel batran aparu din nou zicandune ca deja e timpul sa plecam . Fetele nu credeau ca e trecut de ora 19:00 iar cand s-au uitat la ceas era 19:10 . Eu ma uitam ca matza in calendar ca nu intelegeam ce se petrece insa mi-au zis doar ca cica sa plec cat mai repede posibil din acel loc .Am inceput sa alerg cu YoYo , Qanna deja disparand , si le-am vazut pe fetele de la 6A ca erau deja posedate de acel demon . La un moment dat , YoYo disparuse si ea . Mam dat mai in spate putin iar o fata de la 6A [ ce era si ea posedata ] sa lovit spate in spate cu minte si in acel moment acel demon a venit la mine mi-a bagat ceva in ochi si ma taiat pe spate [ chestia asta am simtito pe propiul meu corp cand sa intamplat in vis ] iar apoi a zis " Te Blestem " , si mam trezit brusc .
Cel mai inspaimantator lucru e ca in ziua urmatoare m-am dus in vizita la Qanna si s-a uitat la me pe spate si aveam o roseata in forma de taietura O.o ... orikum in acea zii n-am mai lasat pe nimeni sa se atinga de me dupa ora 19:00 :-s [cu toate ca Qanna incerca sa ma atinga Paranormal 656679 ] ...

mi sa mai intamplat acum ceva vreme ... am visat ca cica eram tot cu copii de la clasa 6 A si ca cica ei ma ajutau sa fug de un demon care ma urmarea si care nu ma lasa in pace insa m-am trezit brusc atunci cand ma inconjurase si dadea sa vina la mine :-ss...

mi sa mai intamplat intr-o zi .. stateam la mama in camera si stateam intinsa in pat cu ochii inchisi [ nu dormeam am obiceiul sa stau asa ><" ] si deodata am simtit cum cineva se plimba in spatele meu [ eram singura acasa deci n-avea cine O.o" ] am stat in continuare cu ochii inchisi si apoi am simtit cum acel "cineva" se indreapta inspre noptiere [ era in dreapta mea ] si atunci cand a ajuns in dreptul noptierei , aceasta a poctin [ acel zgomot cum cineva sa lovit de ea ... ] .am deschis ochii imediat insa nu era nimeni O.o"Paranormal 674944 ...

In alta zi eram cu o colega la baie [ nimeni nu era acolo in afar de noi doua ] si stateam si ne uitam in oglinda , insa deodata sa auzit 2 voci cum vorbeau [ se auzea dinspre WC-uri ] ne-am dus acolo si nu era nimeni inauntru si nici pe hol [ in caz ca era de acolo ] :-s ...
In alta zi Qanna vazuse cum ochii mei se schimba in galben , iar acuma daca ma uit mai atent la ochii mei tot mai vad acea tenta de galben O.o" ..

si intr-o seara cand am dat sa intru in baie sa auzit un zgomot cum cineva ar vrea sa deschida usa si am strigat "stai" k eram dezbracata [ crezand ca e mama >>" ] ... si nu era nimeni ca am intrebat-o pe mama si a zis ca nimeni na incercat sa intre ... si a doua seara tot asa cand faceam baie sa auzit un ciocanit la usa si am zis "da" insa tot la fel nu era nimeni dar sa auzit foarte clar ca doar nu's nebuna :-s
cam atat ... sper ca nu v-am plictisit si ca nu ma veti crede nebuna T-T..
Sus In jos
Amy
Death Angel
Death Angel
Amy


Paranormal N2lp1s
feminin Paranormal 2u8z11z
Numarul mesajelor : 224
Data de inscriere : 19/05/2009

Paranormal Empty
MesajSubiect: Re: Paranormal   Paranormal I_icon_minitimeVin Mai 22, 2009 7:12 am

Eu nu te cred nebuna Paranormal 25641
Doar ca aceste fapte care n-i s-au intamplat sunt mult prea ciudate..

Well randu' meu Paranormal 656679
Prin cls 3 ,dk nu ma insel, eram la baie k o prietena,kiar krd ca era ALex,ne uitam in oglinda,vbeam despre testu' pe kre yl dadusem etc.Deodata lumina se stinge,fara niciun motiv,am crezut k sunt bayetzy( k ey km asa faceau) si k vor sa ne sperie.am zis k nu e nimic..am vorbit in continuare, dupa cateva momente de liniste,desii era singure yn baie,eu k Alex am vazut o lumina rosiatica,oarecum o forma de om,care ne striga numele,speriate am incercat sa iesim,dar usa era blocata,am dat eu cu picioru' si atunci s-a deschis,desii ink may eram socata, i-am intrebat [pe baietii dk ey au fost,dar ei erau afara sa joace fotbal,ink imi mai amintesc aceea voce ciudata/ si forma.

Nu stiu poate k am avut iluzii dar si Alex a vazut acelasi lucru.
Poate spune-ti k suntem nebune..dar asta am vazut/auzit Paranormal 25641
Sus In jos
Alexia Hannon
_*~Ghost-Hunter~*_
_*~Ghost-Hunter~*_
Alexia Hannon


Motto-ul tau : Don't let the fear of striking out, keep you from playing the game!!
Paranormal Ve0xl1
feminin Paranormal 2irx3jd
Numarul mesajelor : 90
Data de inscriere : 15/05/2009

Paranormal Empty
MesajSubiect: Re: Paranormal   Paranormal I_icon_minitimeJoi Mai 28, 2009 7:42 pm

Bay! Nu erai cu mine..cred..mi-se pare ca eu eram cu aia si jucam fotbal sau eram in clasa...nu stiu!!
Sus In jos
Continut sponsorizat





Paranormal Empty
MesajSubiect: Re: Paranormal   Paranormal I_icon_minitime

Sus In jos
 
Paranormal
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
ToxicAnime :: Others fun stuff :: Amuzament-
Mergi direct la: