ToxicAnime
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

ToxicAnime

Bine ati venit pe forumul nostru ToxicAnime! Sper sa va distrati si sa va faceti multi prieteni...bye bye!
 
AcasaAcasa  PortalPortal  GalerieGalerie  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Y0 am aterizat de pe marte =))

In jos 
4 participanți
AutorMesaj
Alexia Hannon
_*~Ghost-Hunter~*_
_*~Ghost-Hunter~*_
Alexia Hannon


Motto-ul tau : Don't let the fear of striking out, keep you from playing the game!!
Y0 am aterizat de pe marte =)) Ve0xl1
feminin Y0 am aterizat de pe marte =)) 2irx3jd
Numarul mesajelor : 90
Data de inscriere : 15/05/2009

Y0 am aterizat de pe marte =)) Empty
MesajSubiect: Y0 am aterizat de pe marte =))   Y0 am aterizat de pe marte =)) I_icon_minitimeVin Mai 15, 2009 3:05 pm

Salotareeee! Ma numesc Alex..prietenii spunandu-mi Zeloasa sau Zeel o.O ..am 11 ani. Prietena mea cea mai bona e Gabita. Sunt un mare fan anime..da' imi plac mai mult forumurile RPG (noua mea "obsesie"). Imi plac filmele si cartile Horror, dar si actiune (doar umpic) . Anime-ul preferat : Ghost Stories. Mdah..imi place sa desenez, mai ales case bantuite sau cadavre..muuult sange XD!! Sunt cam nebooonaaaa!!! SOoo..Ja ne Y0 am aterizat de pe marte =)) 656679 Y0 am aterizat de pe marte =)) 677496: Y0 am aterizat de pe marte =)) 677496: Y0 am aterizat de pe marte =)) 677496:
Sus In jos
Qanna
†•Porcelain Doll•†
†•Porcelain Doll•†
Qanna


Motto-ul tau : Da-ti o palma inainte sa zici ceva...asa stii ca daca ai gresit ti-ai luat-o deja!
Y0 am aterizat de pe marte =)) N2lp1s
feminin Y0 am aterizat de pe marte =)) 2zdwsg9
Numarul mesajelor : 976
Data de inscriere : 04/04/2009
Localizare : Pe scaun.... :))
Joburi/Distractii : Chitara
Stare de spirit : Psihologul mi-a spus ca's nebuna dar vocile din capul meu imi spun ca nu-i asa!

Y0 am aterizat de pe marte =)) Empty
MesajSubiect: Re: Y0 am aterizat de pe marte =))   Y0 am aterizat de pe marte =)) I_icon_minitimeVin Mai 15, 2009 3:13 pm

Bine ai venit Alexia a.k.a. Zeel Y0 am aterizat de pe marte =)) 656679: ...sper sa te distrezi, sa respecti regulile si sa iti faci prieteni noi :Y0 am aterizat de pe marte =)) 261841:
Sus In jos
https://toxicanime.forumgratuit.ro
Alexia Hannon
_*~Ghost-Hunter~*_
_*~Ghost-Hunter~*_
Alexia Hannon


Motto-ul tau : Don't let the fear of striking out, keep you from playing the game!!
Y0 am aterizat de pe marte =)) Ve0xl1
feminin Y0 am aterizat de pe marte =)) 2irx3jd
Numarul mesajelor : 90
Data de inscriere : 15/05/2009

Y0 am aterizat de pe marte =)) Empty
MesajSubiect: Re: Y0 am aterizat de pe marte =))   Y0 am aterizat de pe marte =)) I_icon_minitimeVin Mai 15, 2009 3:15 pm

Arigato sysu! Y0 am aterizat de pe marte =)) 261841 Si is sig. ca ma voi distra Y0 am aterizat de pe marte =)) 656679
Sus In jos
Chou
Uncontrolled puppet
Uncontrolled puppet
Chou


Y0 am aterizat de pe marte =)) 2qtk1ab
feminin Y0 am aterizat de pe marte =)) 141mutl
Fecioara Cocos
Numarul mesajelor : 1222
Data nasterii : 29/08/1993
Data de inscriere : 11/05/2009
Varsta : 30

Y0 am aterizat de pe marte =)) Empty
MesajSubiect: Re: Y0 am aterizat de pe marte =))   Y0 am aterizat de pe marte =)) I_icon_minitimeVin Mai 15, 2009 3:26 pm

Hello alexia...parca ne-am mai vazut:)) in fine bune venit si happy posting si ce a mai zis Quanna pe acolo Y0 am aterizat de pe marte =)) 656679
Sus In jos
Alexia Hannon
_*~Ghost-Hunter~*_
_*~Ghost-Hunter~*_
Alexia Hannon


Motto-ul tau : Don't let the fear of striking out, keep you from playing the game!!
Y0 am aterizat de pe marte =)) Ve0xl1
feminin Y0 am aterizat de pe marte =)) 2irx3jd
Numarul mesajelor : 90
Data de inscriere : 15/05/2009

Y0 am aterizat de pe marte =)) Empty
MesajSubiect: Re: Y0 am aterizat de pe marte =))   Y0 am aterizat de pe marte =)) I_icon_minitimeVin Mai 15, 2009 3:28 pm

Dap, dap! Ne-am intalnit! ^_^ Pe AnimeFriendsRPG is Ikuto..si ma rog..arigato d intampinare Chimiy-chan! ^_^
Sus In jos
Yume
¤3xplosiv3 lollipop¤
¤3xplosiv3 lollipop¤
Yume


Y0 am aterizat de pe marte =)) N2lp1s
feminin Y0 am aterizat de pe marte =)) 2usuads
Taur Mistret
Numarul mesajelor : 1605
Data nasterii : 27/04/1995
Data de inscriere : 10/05/2009
Varsta : 28
Stare de spirit : melancolica...

Y0 am aterizat de pe marte =)) Empty
MesajSubiect: Re: Y0 am aterizat de pe marte =))   Y0 am aterizat de pe marte =)) I_icon_minitimeSam Mai 16, 2009 6:54 pm

heya here...Alexia Y0 am aterizat de pe marte =)) 897879:X..well..happy posting & have fun!!
Sus In jos
http://anime4ever.wikiforum.ro
Alexia Hannon
_*~Ghost-Hunter~*_
_*~Ghost-Hunter~*_
Alexia Hannon


Motto-ul tau : Don't let the fear of striking out, keep you from playing the game!!
Y0 am aterizat de pe marte =)) Ve0xl1
feminin Y0 am aterizat de pe marte =)) 2irx3jd
Numarul mesajelor : 90
Data de inscriere : 15/05/2009

Y0 am aterizat de pe marte =)) Empty
MesajSubiect: Re: Y0 am aterizat de pe marte =))   Y0 am aterizat de pe marte =)) I_icon_minitimeDum Mai 17, 2009 8:32 am

Yume-chan!!! ^_^ ma bucur sa te vad si pe tine aici Y0 am aterizat de pe marte =)) 677496Y0 am aterizat de pe marte =)) 677496Y0 am aterizat de pe marte =)) 677496 Mz de intampinare
Sus In jos
Continut sponsorizat





Y0 am aterizat de pe marte =)) Empty
MesajSubiect: Re: Y0 am aterizat de pe marte =))   Y0 am aterizat de pe marte =)) I_icon_minitime

Sus In jos
 
Y0 am aterizat de pe marte =))
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» ~Hy!~Aterizare Indirecta De Pe Marte
» Am aterizat si eu =))
» Yo..am aterizat si eu^^

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
ToxicAnime :: Welcome & other stuff :: Noi membrii-
Mergi direct la: