ToxicAnime
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

ToxicAnime

Bine ati venit pe forumul nostru ToxicAnime! Sper sa va distrati si sa va faceti multi prieteni...bye bye!
 
AcasaAcasa  PortalPortal  GalerieGalerie  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Daca nu mai traiti dupa ce le vedeti , eu nu imi asum nicio responsabilitate!

In jos 
5 participanți
AutorMesaj
Lelouch
Zero
Zero
Lelouch


Daca nu mai traiti dupa ce le vedeti , eu nu imi asum nicio responsabilitate! 11kwj6v
masculin Daca nu mai traiti dupa ce le vedeti , eu nu imi asum nicio responsabilitate! 5m9szm
Gemeni Maimuta
Numarul mesajelor : 159
Data nasterii : 22/05/1992
Data de inscriere : 17/05/2009
Varsta : 31
Localizare : In your nightmare
Stare de spirit : Bored

Daca nu mai traiti dupa ce le vedeti , eu nu imi asum nicio responsabilitate! Empty
MesajSubiect: Daca nu mai traiti dupa ce le vedeti , eu nu imi asum nicio responsabilitate!   Daca nu mai traiti dupa ce le vedeti , eu nu imi asum nicio responsabilitate! I_icon_minitimeDum Mai 17, 2009 7:39 pm

Deci dupa cum va spune si titlul sunt dezastru la GFX , deci ma astept sa nu mai traiti dupa ce le vedeti.

Daca nu mai traiti dupa ce le vedeti , eu nu imi asum nicio responsabilitate! Ghnghngn

Daca nu mai traiti dupa ce le vedeti , eu nu imi asum nicio responsabilitate! 45t5t

Daca nu mai traiti dupa ce le vedeti , eu nu imi asum nicio responsabilitate! Fgbgfb

Daca nu mai traiti dupa ce le vedeti , eu nu imi asum nicio responsabilitate! Rtbhrth

Etto asta e facut azi Daca nu mai traiti dupa ce le vedeti , eu nu imi asum nicio responsabilitate! 25641 e cu C.C.

Daca nu mai traiti dupa ce le vedeti , eu nu imi asum nicio responsabilitate! 45t5tt

Daca nu mai traiti dupa ce le vedeti , eu nu imi asum nicio responsabilitate! Nhjnyhjt


Ultima editare efectuata de catre Lelouch in Mier Iun 10, 2009 10:04 pm, editata de 1 ori
Sus In jos
http://senzual-touch.forumgratuit.ro/
Qanna
†•Porcelain Doll•†
†•Porcelain Doll•†
Qanna


Motto-ul tau : Da-ti o palma inainte sa zici ceva...asa stii ca daca ai gresit ti-ai luat-o deja!
Daca nu mai traiti dupa ce le vedeti , eu nu imi asum nicio responsabilitate! N2lp1s
feminin Daca nu mai traiti dupa ce le vedeti , eu nu imi asum nicio responsabilitate! 2zdwsg9
Numarul mesajelor : 976
Data de inscriere : 04/04/2009
Localizare : Pe scaun.... :))
Joburi/Distractii : Chitara
Stare de spirit : Psihologul mi-a spus ca's nebuna dar vocile din capul meu imi spun ca nu-i asa!

Daca nu mai traiti dupa ce le vedeti , eu nu imi asum nicio responsabilitate! Empty
MesajSubiect: Re: Daca nu mai traiti dupa ce le vedeti , eu nu imi asum nicio responsabilitate!   Daca nu mai traiti dupa ce le vedeti , eu nu imi asum nicio responsabilitate! I_icon_minitimeDum Mai 17, 2009 7:43 pm

Super Gfx-uri desi cred ca puteai sa le faci mai bine Daca nu mai traiti dupa ce le vedeti , eu nu imi asum nicio responsabilitate! 57237...sa mai faci!Gambate!
Sus In jos
https://toxicanime.forumgratuit.ro
Lelouch
Zero
Zero
Lelouch


Daca nu mai traiti dupa ce le vedeti , eu nu imi asum nicio responsabilitate! 11kwj6v
masculin Daca nu mai traiti dupa ce le vedeti , eu nu imi asum nicio responsabilitate! 5m9szm
Gemeni Maimuta
Numarul mesajelor : 159
Data nasterii : 22/05/1992
Data de inscriere : 17/05/2009
Varsta : 31
Localizare : In your nightmare
Stare de spirit : Bored

Daca nu mai traiti dupa ce le vedeti , eu nu imi asum nicio responsabilitate! Empty
MesajSubiect: Re: Daca nu mai traiti dupa ce le vedeti , eu nu imi asum nicio responsabilitate!   Daca nu mai traiti dupa ce le vedeti , eu nu imi asum nicio responsabilitate! I_icon_minitimeDum Mai 17, 2009 7:45 pm

Mdeah poate ieseau mai bine daca aveam photoshop , nu stiu....
Sus In jos
http://senzual-touch.forumgratuit.ro/
Aly
~:Yaoi Maniac:~
~:Yaoi Maniac:~
Aly


Daca nu mai traiti dupa ce le vedeti , eu nu imi asum nicio responsabilitate! 29bipc
feminin Daca nu mai traiti dupa ce le vedeti , eu nu imi asum nicio responsabilitate! 5m9szm
Rac Capra
Numarul mesajelor : 104
Data nasterii : 08/07/1991
Data de inscriere : 06/04/2009
Varsta : 32
Localizare : somewhere in this universe
Joburi/Distractii : guess :>

Daca nu mai traiti dupa ce le vedeti , eu nu imi asum nicio responsabilitate! Empty
MesajSubiect: Re: Daca nu mai traiti dupa ce le vedeti , eu nu imi asum nicio responsabilitate!   Daca nu mai traiti dupa ce le vedeti , eu nu imi asum nicio responsabilitate! I_icon_minitimeDum Mai 17, 2009 7:49 pm

Lulu [dk iti pot spune asa] cu ce le faci? Daca nu mai traiti dupa ce le vedeti , eu nu imi asum nicio responsabilitate! 656679 Imi place cum folosesti renderele si restul, si un mic sfat pt ce vei face in viitor: pune mai putin text, sa fie putin mi mic ca sa n ocupe spatiu, si cam atat. In rest de descurci bine. Nu stiu de cat timp faci, dar cred k sa o te descurci si mai bine :>
Sus In jos
Lelouch
Zero
Zero
Lelouch


Daca nu mai traiti dupa ce le vedeti , eu nu imi asum nicio responsabilitate! 11kwj6v
masculin Daca nu mai traiti dupa ce le vedeti , eu nu imi asum nicio responsabilitate! 5m9szm
Gemeni Maimuta
Numarul mesajelor : 159
Data nasterii : 22/05/1992
Data de inscriere : 17/05/2009
Varsta : 31
Localizare : In your nightmare
Stare de spirit : Bored

Daca nu mai traiti dupa ce le vedeti , eu nu imi asum nicio responsabilitate! Empty
MesajSubiect: Re: Daca nu mai traiti dupa ce le vedeti , eu nu imi asum nicio responsabilitate!   Daca nu mai traiti dupa ce le vedeti , eu nu imi asum nicio responsabilitate! I_icon_minitimeDum Mai 17, 2009 7:52 pm

Folosesc Gimp si Photoscape , desi in Gimp nu stiu prea multe.Si arigato de sfaturi Aly.
Sus In jos
http://senzual-touch.forumgratuit.ro/
Aly
~:Yaoi Maniac:~
~:Yaoi Maniac:~
Aly


Daca nu mai traiti dupa ce le vedeti , eu nu imi asum nicio responsabilitate! 29bipc
feminin Daca nu mai traiti dupa ce le vedeti , eu nu imi asum nicio responsabilitate! 5m9szm
Rac Capra
Numarul mesajelor : 104
Data nasterii : 08/07/1991
Data de inscriere : 06/04/2009
Varsta : 32
Localizare : somewhere in this universe
Joburi/Distractii : guess :>

Daca nu mai traiti dupa ce le vedeti , eu nu imi asum nicio responsabilitate! Empty
MesajSubiect: Re: Daca nu mai traiti dupa ce le vedeti , eu nu imi asum nicio responsabilitate!   Daca nu mai traiti dupa ce le vedeti , eu nu imi asum nicio responsabilitate! I_icon_minitimeDum Mai 17, 2009 8:00 pm

Nici eu nu am stiut multe prima oara in gimp, desi cand am scos ps-ul am facut pe el 30 de zile, am mai priceput ceva, si apoi n am mai avut ps si am trecut la gimp... primele mele creatii dezastre totale Daca nu mai traiti dupa ce le vedeti , eu nu imi asum nicio responsabilitate! 656679 apoi am reusit sa fac ceva, si acum merge... dk ai gimp in engleza foloseste niste tutoriale, sunt foarte ajutatoare... in romana am cautat dar nimic, si al meu e in romana... damm'it... oricum, gambate la urmatoarele creatii sa vad cum iti ies Daca nu mai traiti dupa ce le vedeti , eu nu imi asum nicio responsabilitate! 57237
Sus In jos
Qanna
†•Porcelain Doll•†
†•Porcelain Doll•†
Qanna


Motto-ul tau : Da-ti o palma inainte sa zici ceva...asa stii ca daca ai gresit ti-ai luat-o deja!
Daca nu mai traiti dupa ce le vedeti , eu nu imi asum nicio responsabilitate! N2lp1s
feminin Daca nu mai traiti dupa ce le vedeti , eu nu imi asum nicio responsabilitate! 2zdwsg9
Numarul mesajelor : 976
Data de inscriere : 04/04/2009
Localizare : Pe scaun.... :))
Joburi/Distractii : Chitara
Stare de spirit : Psihologul mi-a spus ca's nebuna dar vocile din capul meu imi spun ca nu-i asa!

Daca nu mai traiti dupa ce le vedeti , eu nu imi asum nicio responsabilitate! Empty
MesajSubiect: Re: Daca nu mai traiti dupa ce le vedeti , eu nu imi asum nicio responsabilitate!   Daca nu mai traiti dupa ce le vedeti , eu nu imi asum nicio responsabilitate! I_icon_minitimeDum Mai 17, 2009 8:02 pm

Mda...si eu sunt tufa de venetia cand vine vorba de gfx-uri in Gimp....dar am prins ceva de la Aly...poti sa ii iei id-ul poate te invata ceva!
Sus In jos
https://toxicanime.forumgratuit.ro
Yoruichi
°•°Bleach Maniac°•°
°•°Bleach Maniac°•°
Yoruichi


Motto-ul tau : Incercarea moarte n-are! ^^"bene daca incerci sa te arunci de pe bloc atunci mai zici ca are >.>
Daca nu mai traiti dupa ce le vedeti , eu nu imi asum nicio responsabilitate! 5z2zj8
feminin Daca nu mai traiti dupa ce le vedeti , eu nu imi asum nicio responsabilitate! 141mutl
Rac Caine
Numarul mesajelor : 285
Data nasterii : 26/06/1994
Data de inscriere : 16/05/2009
Varsta : 29
Localizare : Prima strada la dreapta
Joburi/Distractii : VACANTA!!!
Stare de spirit : bene mersi

Daca nu mai traiti dupa ce le vedeti , eu nu imi asum nicio responsabilitate! Empty
MesajSubiect: Re: Daca nu mai traiti dupa ce le vedeti , eu nu imi asum nicio responsabilitate!   Daca nu mai traiti dupa ce le vedeti , eu nu imi asum nicio responsabilitate! I_icon_minitimeDum Mai 17, 2009 8:04 pm

Veell, vell ce-avem noi aci, gfx-uri vell vell (nu ma luati in seama cu vell vell XD:)) mie imi plac cum au zis si ceilalti te puteai straduia oleak mai multicel...cea mai misto mi se pare ultima ador verdele (nu mai mult ca muovu sau portocaliiu') noi set-uri ^w^
Sus In jos
Yume
¤3xplosiv3 lollipop¤
¤3xplosiv3 lollipop¤
Yume


Daca nu mai traiti dupa ce le vedeti , eu nu imi asum nicio responsabilitate! N2lp1s
feminin Daca nu mai traiti dupa ce le vedeti , eu nu imi asum nicio responsabilitate! 2usuads
Taur Mistret
Numarul mesajelor : 1605
Data nasterii : 27/04/1995
Data de inscriere : 10/05/2009
Varsta : 29
Stare de spirit : melancolica...

Daca nu mai traiti dupa ce le vedeti , eu nu imi asum nicio responsabilitate! Empty
MesajSubiect: Re: Daca nu mai traiti dupa ce le vedeti , eu nu imi asum nicio responsabilitate!   Daca nu mai traiti dupa ce le vedeti , eu nu imi asum nicio responsabilitate! I_icon_minitimeLun Mai 18, 2009 1:07 pm

well..imi plac GFX-rile..ce sa comentez nu mai am ^^"..au zis celelalte totul Daca nu mai traiti dupa ce le vedeti , eu nu imi asum nicio responsabilitate! 57237...well..gambate si astept altele noi Daca nu mai traiti dupa ce le vedeti , eu nu imi asum nicio responsabilitate! 25641
Sus In jos
http://anime4ever.wikiforum.ro
Vizitato
Vizitator
Anonymous



Daca nu mai traiti dupa ce le vedeti , eu nu imi asum nicio responsabilitate! Empty
MesajSubiect: Re: Daca nu mai traiti dupa ce le vedeti , eu nu imi asum nicio responsabilitate!   Daca nu mai traiti dupa ce le vedeti , eu nu imi asum nicio responsabilitate! I_icon_minitimeDum Mai 31, 2009 2:07 pm

mie imi plac si eu folosesc tot phoroscape sunt dragutzee sa mai faci ^^
Sus In jos
Lelouch
Zero
Zero
Lelouch


Daca nu mai traiti dupa ce le vedeti , eu nu imi asum nicio responsabilitate! 11kwj6v
masculin Daca nu mai traiti dupa ce le vedeti , eu nu imi asum nicio responsabilitate! 5m9szm
Gemeni Maimuta
Numarul mesajelor : 159
Data nasterii : 22/05/1992
Data de inscriere : 17/05/2009
Varsta : 31
Localizare : In your nightmare
Stare de spirit : Bored

Daca nu mai traiti dupa ce le vedeti , eu nu imi asum nicio responsabilitate! Empty
MesajSubiect: Re: Daca nu mai traiti dupa ce le vedeti , eu nu imi asum nicio responsabilitate!   Daca nu mai traiti dupa ce le vedeti , eu nu imi asum nicio responsabilitate! I_icon_minitimeLun Iun 01, 2009 10:19 am

Deci hai sa mai postez si pe-aici , daca tot nu am ce face.
GFX-urile vor fi puse in ordinea in care le-am facut.

1. Daca nu mai traiti dupa ce le vedeti , eu nu imi asum nicio responsabilitate! Dvdf

Daca nu mai traiti dupa ce le vedeti , eu nu imi asum nicio responsabilitate! Wfgdc-1

2.Daca nu mai traiti dupa ce le vedeti , eu nu imi asum nicio responsabilitate! Fbhfgbhf

Daca nu mai traiti dupa ce le vedeti , eu nu imi asum nicio responsabilitate! Trtghbt

3.Daca nu mai traiti dupa ce le vedeti , eu nu imi asum nicio responsabilitate! Frerf

Daca nu mai traiti dupa ce le vedeti , eu nu imi asum nicio responsabilitate! Yty

2 si 3 sunt niste incercari facute sambata :-j , da stiu ca arata ca naiba.

4. Setul asta l-am facut ieri pentru cineva.
Daca nu mai traiti dupa ce le vedeti , eu nu imi asum nicio responsabilitate! Cgvbgbgbb

Daca nu mai traiti dupa ce le vedeti , eu nu imi asum nicio responsabilitate! Grtg
Sus In jos
http://senzual-touch.forumgratuit.ro/
Yume
¤3xplosiv3 lollipop¤
¤3xplosiv3 lollipop¤
Yume


Daca nu mai traiti dupa ce le vedeti , eu nu imi asum nicio responsabilitate! N2lp1s
feminin Daca nu mai traiti dupa ce le vedeti , eu nu imi asum nicio responsabilitate! 2usuads
Taur Mistret
Numarul mesajelor : 1605
Data nasterii : 27/04/1995
Data de inscriere : 10/05/2009
Varsta : 29
Stare de spirit : melancolica...

Daca nu mai traiti dupa ce le vedeti , eu nu imi asum nicio responsabilitate! Empty
MesajSubiect: Re: Daca nu mai traiti dupa ce le vedeti , eu nu imi asum nicio responsabilitate!   Daca nu mai traiti dupa ce le vedeti , eu nu imi asum nicio responsabilitate! I_icon_minitimeLun Iun 01, 2009 1:32 pm

wow..sunt faine GFX'urile Daca nu mai traiti dupa ce le vedeti , eu nu imi asum nicio responsabilitate! 897879:X:X imi place mult al treilea Daca nu mai traiti dupa ce le vedeti , eu nu imi asum nicio responsabilitate! 897879:X:X dar si celelalte..well gambate si astept altele noi Daca nu mai traiti dupa ce le vedeti , eu nu imi asum nicio responsabilitate! 57237
Sus In jos
http://anime4ever.wikiforum.ro
Qanna
†•Porcelain Doll•†
†•Porcelain Doll•†
Qanna


Motto-ul tau : Da-ti o palma inainte sa zici ceva...asa stii ca daca ai gresit ti-ai luat-o deja!
Daca nu mai traiti dupa ce le vedeti , eu nu imi asum nicio responsabilitate! N2lp1s
feminin Daca nu mai traiti dupa ce le vedeti , eu nu imi asum nicio responsabilitate! 2zdwsg9
Numarul mesajelor : 976
Data de inscriere : 04/04/2009
Localizare : Pe scaun.... :))
Joburi/Distractii : Chitara
Stare de spirit : Psihologul mi-a spus ca's nebuna dar vocile din capul meu imi spun ca nu-i asa!

Daca nu mai traiti dupa ce le vedeti , eu nu imi asum nicio responsabilitate! Empty
MesajSubiect: Re: Daca nu mai traiti dupa ce le vedeti , eu nu imi asum nicio responsabilitate!   Daca nu mai traiti dupa ce le vedeti , eu nu imi asum nicio responsabilitate! I_icon_minitimeLun Iun 01, 2009 5:41 pm

Si mai ziceai ca nu iti ies gfx-urile... Daca nu mai traiti dupa ce le vedeti , eu nu imi asum nicio responsabilitate! 285333 .... si mie tot al treilea imi place Daca nu mai traiti dupa ce le vedeti , eu nu imi asum nicio responsabilitate! 57237
Sus In jos
https://toxicanime.forumgratuit.ro
Continut sponsorizat





Daca nu mai traiti dupa ce le vedeti , eu nu imi asum nicio responsabilitate! Empty
MesajSubiect: Re: Daca nu mai traiti dupa ce le vedeti , eu nu imi asum nicio responsabilitate!   Daca nu mai traiti dupa ce le vedeti , eu nu imi asum nicio responsabilitate! I_icon_minitime

Sus In jos
 
Daca nu mai traiti dupa ce le vedeti , eu nu imi asum nicio responsabilitate!
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Daca mai fi cunoscut
» Cum ai fi tu daca ai traii in Konoha?
» Va avertizez..Daca nu vreti sa faceti un dush cu Yoko atunci ar fi mai bine sa va mai ganditi..number 12

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
ToxicAnime :: Fan section :: Fan Gfx-
Mergi direct la: