ToxicAnime
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

ToxicAnime

Bine ati venit pe forumul nostru ToxicAnime! Sper sa va distrati si sa va faceti multi prieteni...bye bye!
 
AcasaAcasa  PortalPortal  GalerieGalerie  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Me! Nu platesc spitazlizare!!!!!

In jos 
4 participanți
AutorMesaj
Alexia Hannon
_*~Ghost-Hunter~*_
_*~Ghost-Hunter~*_
Alexia Hannon


Motto-ul tau : Don't let the fear of striking out, keep you from playing the game!!
Me! Nu platesc spitazlizare!!!!! Ve0xl1
feminin Me! Nu platesc spitazlizare!!!!! 2irx3jd
Numarul mesajelor : 90
Data de inscriere : 15/05/2009

Me! Nu platesc spitazlizare!!!!! Empty
MesajSubiect: Me! Nu platesc spitazlizare!!!!!   Me! Nu platesc spitazlizare!!!!! I_icon_minitimeMar Mai 19, 2009 9:33 am

So...exact cum spune titlul: nu platesc spitalizare! Dar daca vi se sparge ecranul, pe ala il platesc Me! Nu platesc spitazlizare!!!!! 672220

So..n'aveam ce face

Spoiler:

Vezi? Asa iti ocupi timpul! Faci poje! (k una dintre verisoarele mele)
Spoiler:

Jukam fotbal k varumeo Me! Nu platesc spitazlizare!!!!! 672220

Spoiler:

K verisoara mea mai mika
Spoiler:

P.S: Toate pojele astea yz facute la tzara ^_^
Sus In jos
Yume
¤3xplosiv3 lollipop¤
¤3xplosiv3 lollipop¤
Yume


Me! Nu platesc spitazlizare!!!!! N2lp1s
feminin Me! Nu platesc spitazlizare!!!!! 2usuads
Taur Mistret
Numarul mesajelor : 1605
Data nasterii : 27/04/1995
Data de inscriere : 10/05/2009
Varsta : 29
Stare de spirit : melancolica...

Me! Nu platesc spitazlizare!!!!! Empty
MesajSubiect: Re: Me! Nu platesc spitazlizare!!!!!   Me! Nu platesc spitazlizare!!!!! I_icon_minitimeMar Mai 19, 2009 11:53 am

frumoase pozele..you`re so cuutee!! Me! Nu platesc spitazlizare!!!!! 897879:X well..astept altele noi ^__^
Sus In jos
http://anime4ever.wikiforum.ro
Aly
~:Yaoi Maniac:~
~:Yaoi Maniac:~
Aly


Me! Nu platesc spitazlizare!!!!! 29bipc
feminin Me! Nu platesc spitazlizare!!!!! 5m9szm
Rac Capra
Numarul mesajelor : 104
Data nasterii : 08/07/1991
Data de inscriere : 06/04/2009
Varsta : 32
Localizare : somewhere in this universe
Joburi/Distractii : guess :>

Me! Nu platesc spitazlizare!!!!! Empty
MesajSubiect: Re: Me! Nu platesc spitazlizare!!!!!   Me! Nu platesc spitazlizare!!!!! I_icon_minitimeMar Mai 19, 2009 6:06 pm

waa a Me! Nu platesc spitazlizare!!!!! 656679 ce tare e aia cand jucai fotbal Me! Nu platesc spitazlizare!!!!! 656679 si mai ales sunt la tara... n am mai fost de mult >.< si nici nu vreau sa ma duc k nu e calc si net acolo [nu k nu s-a inventat, dar pe acolo nu stiu nici ce e ala tv XD glumesc] faine pozele sa mai pui
Sus In jos
Amy
Death Angel
Death Angel
Amy


Me! Nu platesc spitazlizare!!!!! N2lp1s
feminin Me! Nu platesc spitazlizare!!!!! 2u8z11z
Numarul mesajelor : 224
Data de inscriere : 19/05/2009

Me! Nu platesc spitazlizare!!!!! Empty
MesajSubiect: Re: Me! Nu platesc spitazlizare!!!!!   Me! Nu platesc spitazlizare!!!!! I_icon_minitimeMier Mai 20, 2009 8:15 am

ce fatha frumoasa am fkt..poy lol..semeni k mama ta Me! Nu platesc spitazlizare!!!!! 656679

OOC:Well...cam asa vorbesc eu cu fiemeea Alez..and bene o sa modify ^_^ just ca ea nu se supara,asta e un fel de dovada de prietenie Me! Nu platesc spitazlizare!!!!! 28723


Ultima editare efectuata de catre Amy in Dum Mai 24, 2009 7:47 pm, editata de 1 ori
Sus In jos
Vizitato
Vizitator
Anonymous



Me! Nu platesc spitazlizare!!!!! Empty
MesajSubiect: Re: Me! Nu platesc spitazlizare!!!!!   Me! Nu platesc spitazlizare!!!!! I_icon_minitimeDum Mai 24, 2009 7:44 pm

Waa:X:X:X esti zuuuuuper sweet:*Me! Nu platesc spitazlizare!!!!! 677496:*astept noi pics
Sus In jos
Vizitato
Vizitator
Anonymous



Me! Nu platesc spitazlizare!!!!! Empty
MesajSubiect: Re: Me! Nu platesc spitazlizare!!!!!   Me! Nu platesc spitazlizare!!!!! I_icon_minitimeLun Iun 01, 2009 8:45 am

esti super dragutza stiu pozele tale de pe alt forum [nu mai stiu care]
Sus In jos
Continut sponsorizat





Me! Nu platesc spitazlizare!!!!! Empty
MesajSubiect: Re: Me! Nu platesc spitazlizare!!!!!   Me! Nu platesc spitazlizare!!!!! I_icon_minitime

Sus In jos
 
Me! Nu platesc spitazlizare!!!!!
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Scuze nu platesc monitoarele!!!
» Yap..Amy's ALbum..nu platesc spitalizarea :))

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
ToxicAnime :: ToxicAnime :: Poze cu membrii-
Mergi direct la: