ToxicAnime
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

ToxicAnime

Bine ati venit pe forumul nostru ToxicAnime! Sper sa va distrati si sa va faceti multi prieteni...bye bye!
 
AcasaAcasa  PortalPortal  GalerieGalerie  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 FeedBack Yumi

In jos 
3 participanți
AutorMesaj
Qanna
†•Porcelain Doll•†
†•Porcelain Doll•†
Qanna


Motto-ul tau : Da-ti o palma inainte sa zici ceva...asa stii ca daca ai gresit ti-ai luat-o deja!
FeedBack Yumi N2lp1s
feminin FeedBack Yumi 2zdwsg9
Numarul mesajelor : 976
Data de inscriere : 04/04/2009
Localizare : Pe scaun.... :))
Joburi/Distractii : Chitara
Stare de spirit : Psihologul mi-a spus ca's nebuna dar vocile din capul meu imi spun ca nu-i asa!

FeedBack Yumi Empty
MesajSubiect: FeedBack Yumi   FeedBack Yumi I_icon_minitimeVin Mai 29, 2009 9:01 pm

Aici va scrieti parerea despre Yumi...FeedBack Yumi 57237

Incep eu:

Te cunosc de 2 ani...esti o mica puslama! Toata lumea te place si nu ai avut conflicte decat cu "Branza, lapte tot ce vrei" , la scoala esti tare...pe forum...lipsesti cam mult si asta ma deranjeaza...dar in rest totul e OK
Sus In jos
https://toxicanime.forumgratuit.ro
Aly
~:Yaoi Maniac:~
~:Yaoi Maniac:~
Aly


FeedBack Yumi 29bipc
feminin FeedBack Yumi 5m9szm
Rac Capra
Numarul mesajelor : 104
Data nasterii : 08/07/1991
Data de inscriere : 06/04/2009
Varsta : 32
Localizare : somewhere in this universe
Joburi/Distractii : guess :>

FeedBack Yumi Empty
MesajSubiect: Re: FeedBack Yumi   FeedBack Yumi I_icon_minitimeSam Mai 30, 2009 4:41 pm

yoy Yumi FeedBack Yumi 897879 FeedBack Yumi 656679 aici alt roman: nu mai tin minte prima oara cum ne-am intalnit, dar desi vorbeam putin, am ajuns sa nu mai scapi de mine FeedBack Yumi 672220 cred k te saturi FeedBack Yumi 656679 dar eu de tn niciodata FeedBack Yumi 897879 esti foarte talentata, si crede-ma :> te merita toti baietii buni si frumosi :> ai o inima mare, esti frumoasa [desi nu recunosti -.-" ] si pacat k nu sunt si eu din buc ca sa ne intalnim... dar poate cand merg iar acolo o sa ne intalnim FeedBack Yumi 897879 altceva......... nu mai stiu ce sa zic FeedBack Yumi 656679 poate revin cu un edit sau cu un alt post dk imi aduc aminte XD
Sus In jos
Hana
Moderatori
Moderatori
Hana


Motto-ul tau : Daca vrei sa fi doborat la pamant, lasa garda jos. Daca nu, pastreazati atitudinea de gheata FeedBack Yumi 806627
FeedBack Yumi N2lp1s
feminin FeedBack Yumi 5m9szm
Pesti Sobolan
Numarul mesajelor : 90
Data nasterii : 10/03/1996
Data de inscriere : 31/05/2009
Varsta : 28
Localizare : Incurcata printre firele calculatorului TT_TT
Stare de spirit : Foarteee stresata ---__---

FeedBack Yumi Empty
MesajSubiect: Re: FeedBack Yumi   FeedBack Yumi I_icon_minitimeDum Mai 31, 2009 3:47 pm

Aly scriu si eu un roman ca tine:-" : Yumi... Pai am cunoscut-o fata in fata si este o fata foarte draguta. Sociabila, prietenoasa, sfatuitoare, nu te lasa la greu, amuzanta si toate cele. Nu mai am idei ca am scris romane la ALy si la Qanna insa pot spune ca ce aseamana ce scrie la ele si aici pt ca toate trei sunt niste fiinte speciale cu (,) care merita sa-ti pierzi timpul ^^
Sus In jos
Continut sponsorizat





FeedBack Yumi Empty
MesajSubiect: Re: FeedBack Yumi   FeedBack Yumi I_icon_minitime

Sus In jos
 
FeedBack Yumi
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» FeedBack Me
» FeedBack Amy
» FeedBack Joshua
» FeedBack Yoruichi
» FeedBack Aly

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
ToxicAnime :: ToxicAnime :: Feedback-
Mergi direct la: