ToxicAnime
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

ToxicAnime

Bine ati venit pe forumul nostru ToxicAnime! Sper sa va distrati si sa va faceti multi prieteni...bye bye!
 
AcasaAcasa  PortalPortal  GalerieGalerie  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Ce faceti in timpul liber?

In jos 
3 participanți
AutorMesaj
Qanna
†•Porcelain Doll•†
†•Porcelain Doll•†
Qanna


Motto-ul tau : Da-ti o palma inainte sa zici ceva...asa stii ca daca ai gresit ti-ai luat-o deja!
Ce faceti in timpul liber? N2lp1s
feminin Ce faceti in timpul liber? 2zdwsg9
Numarul mesajelor : 976
Data de inscriere : 04/04/2009
Localizare : Pe scaun.... :))
Joburi/Distractii : Chitara
Stare de spirit : Psihologul mi-a spus ca's nebuna dar vocile din capul meu imi spun ca nu-i asa!

Ce faceti in timpul liber? Empty
MesajSubiect: Ce faceti in timpul liber?   Ce faceti in timpul liber? I_icon_minitimeDum Apr 05, 2009 11:05 am

Timpul liber e cel mai important lucru pentru noi, mai ales pentru cei care nu le place scoala. In timpul liber fiecare face ce vrea: iese cu prieteni, sta pe calculator, doarme si alte lucruri. Fiecare va spune ce face in timpul sau liber.

De obicei cand e timpul liber.....eu nu prea stau pe calculator....ies pe'afara indiferent de timp....(daca e vorba de vacante).....si cand e vorba de cele 2 zile pauza....stau pe calculator non-stop :/:.....dorm pana la 13:00.....cant.....ma duc la tata...sa fac repetitii la chitara mai nou....si desenez...dansez ca nebuna.....^_^ si cam atata.
Sus In jos
https://toxicanime.forumgratuit.ro
Vizitato
Vizitator
Anonymous



Ce faceti in timpul liber? Empty
MesajSubiect: Ce faceti in timpul liber?   Ce faceti in timpul liber? I_icon_minitimeDum Apr 05, 2009 11:52 am

Pai eu una ies cu prietenele in oras sau parc ma plimb cu bicicleta fac poze discutam lururi banale:despre haine ceva nou intamplat sau alte lucruri .dar deobicei ne plimbam si inconjuram tot orasul citesm impreuna cu prieteni prin reviste sau m,ergem unu la ltu si ne uitam la stiri despre vedet .....
Sus In jos
Hikita Misako
Membru
Membru
Hikita Misako


Scorpion Bivol
Numarul mesajelor : 22
Data nasterii : 07/11/1997
Data de inscriere : 05/04/2009
Varsta : 26

Ce faceti in timpul liber? Empty
MesajSubiect: Re: Ce faceti in timpul liber?   Ce faceti in timpul liber? I_icon_minitimeLun Apr 06, 2009 8:03 pm

Yo ies p'afara, steu la calc, cant, dansez, visez sau imi inventez propriul meu anime! ^^
Sus In jos
...::YumI-ChaN::...
° Lollipop maniac °™
° Lollipop maniac °™
...::YumI-ChaN::...


Motto-ul tau : " Traieste pentru ziua de azi , dar gandeste'te la cea de maine " [ Blood + ]
Ce faceti in timpul liber? 2q8ys9h
feminin Ce faceti in timpul liber? 5m9szm
Scorpion Mistret
Numarul mesajelor : 166
Data nasterii : 17/11/1995
Data de inscriere : 17/04/2009
Varsta : 28
Localizare : pe undeva pe Pluto =]

Ce faceti in timpul liber? Empty
MesajSubiect: Re: Ce faceti in timpul liber?   Ce faceti in timpul liber? I_icon_minitimeLun Mai 11, 2009 7:52 pm

Pai cand e iarna sau urat afara dorm pana cand vreu eu [ desigur am batut recordul in vacanta dormind pana la ora 14.00 ] , ma mai uit la Tv si desigur la animeuri :-x: , stand pe calculatorul [ unde desigur ca bantui forumurile , ascult muzica , vorbesc pe mess cu prietenii , mai fac cate un gfx ... ] .
Iar cand afara este frumos ... pai ies cu prietenii [ se putea altfel :-x: ] , mai ies in oras cu familia ori ma mai duc cu ei pe la niste prieteni , mai stau pe la calculator ascultand muzica , bantuind forumurile etc ...
cam atata fac eu cand am timp liber ^^
Sus In jos
Continut sponsorizat





Ce faceti in timpul liber? Empty
MesajSubiect: Re: Ce faceti in timpul liber?   Ce faceti in timpul liber? I_icon_minitime

Sus In jos
 
Ce faceti in timpul liber?
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Va avertizez..Daca nu vreti sa faceti un dush cu Yoko atunci ar fi mai bine sa va mai ganditi..number 12

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
ToxicAnime :: Others fun stuff :: Cafenea-
Mergi direct la: