ToxicAnime
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

ToxicAnime

Bine ati venit pe forumul nostru ToxicAnime! Sper sa va distrati si sa va faceti multi prieteni...bye bye!
 
AcasaAcasa  PortalPortal  GalerieGalerie  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Noua infatisare a forumului.

In jos 
+3
Chou
Yume
Qanna
7 participanți

Iti place noua infatisare a forumului?
1)Da
Noua infatisare a forumului. I_vote_lcap89%Noua infatisare a forumului. I_vote_rcap
 89% [ 8 ]
2)Nu
Noua infatisare a forumului. I_vote_lcap11%Noua infatisare a forumului. I_vote_rcap
 11% [ 1 ]
Total voturi : 9
 

AutorMesaj
Qanna
†•Porcelain Doll•†
†•Porcelain Doll•†
Qanna


Motto-ul tau : Da-ti o palma inainte sa zici ceva...asa stii ca daca ai gresit ti-ai luat-o deja!
Noua infatisare a forumului. N2lp1s
feminin Noua infatisare a forumului. 2zdwsg9
Numarul mesajelor : 976
Data de inscriere : 04/04/2009
Localizare : Pe scaun.... :))
Joburi/Distractii : Chitara
Stare de spirit : Psihologul mi-a spus ca's nebuna dar vocile din capul meu imi spun ca nu-i asa!

Noua infatisare a forumului. Empty
MesajSubiect: Noua infatisare a forumului.   Noua infatisare a forumului. I_icon_minitimeMier Iun 03, 2009 2:25 pm

Cum ti se pare forumul acum?Ma refer la noua infatisare. Iti place?
Sus In jos
https://toxicanime.forumgratuit.ro
Yume
¤3xplosiv3 lollipop¤
¤3xplosiv3 lollipop¤
Yume


Noua infatisare a forumului. N2lp1s
feminin Noua infatisare a forumului. 2usuads
Taur Mistret
Numarul mesajelor : 1605
Data nasterii : 27/04/1995
Data de inscriere : 10/05/2009
Varsta : 29
Stare de spirit : melancolica...

Noua infatisare a forumului. Empty
MesajSubiect: Re: Noua infatisare a forumului.   Noua infatisare a forumului. I_icon_minitimeMier Iun 03, 2009 2:34 pm

da...imi place..doar ca te rog sa pui alta culoare la scris deoarece trebuie sa ma chiorasc ca sa vad Noua infatisare a forumului. 656679 sper sa nu te superi pe mine..in rest e super infatisarea..eventual daca mai micesti putin banneru'.. Noua infatisare a forumului. 57237..
Sus In jos
http://anime4ever.wikiforum.ro
Qanna
†•Porcelain Doll•†
†•Porcelain Doll•†
Qanna


Motto-ul tau : Da-ti o palma inainte sa zici ceva...asa stii ca daca ai gresit ti-ai luat-o deja!
Noua infatisare a forumului. N2lp1s
feminin Noua infatisare a forumului. 2zdwsg9
Numarul mesajelor : 976
Data de inscriere : 04/04/2009
Localizare : Pe scaun.... :))
Joburi/Distractii : Chitara
Stare de spirit : Psihologul mi-a spus ca's nebuna dar vocile din capul meu imi spun ca nu-i asa!

Noua infatisare a forumului. Empty
MesajSubiect: Re: Noua infatisare a forumului.   Noua infatisare a forumului. I_icon_minitimeMier Iun 03, 2009 2:42 pm

Gata...asa e mai bine? ;Noua infatisare a forumului. 806627 incepe si mie sa imi placa mai mult acum Noua infatisare a forumului. 656679
Sus In jos
https://toxicanime.forumgratuit.ro
Chou
Uncontrolled puppet
Uncontrolled puppet
Chou


Noua infatisare a forumului. 2qtk1ab
feminin Noua infatisare a forumului. 141mutl
Fecioara Cocos
Numarul mesajelor : 1222
Data nasterii : 29/08/1993
Data de inscriere : 11/05/2009
Varsta : 30

Noua infatisare a forumului. Empty
MesajSubiect: Re: Noua infatisare a forumului.   Noua infatisare a forumului. I_icon_minitimeMier Iun 03, 2009 2:46 pm

uite ca am trecut si eu p'aci si daca tot am venit imi dau ca parerea
imi primu' rand forumul e super acum e mai dark Noua infatisare a forumului. 897879:X si bannerul se potriveste intr-un fel :) si verdele asta e super Noua infatisare a forumului. 897879:X felicitari adminei
Sus In jos
Qanna
†•Porcelain Doll•†
†•Porcelain Doll•†
Qanna


Motto-ul tau : Da-ti o palma inainte sa zici ceva...asa stii ca daca ai gresit ti-ai luat-o deja!
Noua infatisare a forumului. N2lp1s
feminin Noua infatisare a forumului. 2zdwsg9
Numarul mesajelor : 976
Data de inscriere : 04/04/2009
Localizare : Pe scaun.... :))
Joburi/Distractii : Chitara
Stare de spirit : Psihologul mi-a spus ca's nebuna dar vocile din capul meu imi spun ca nu-i asa!

Noua infatisare a forumului. Empty
MesajSubiect: Re: Noua infatisare a forumului.   Noua infatisare a forumului. I_icon_minitimeMier Iun 03, 2009 2:56 pm

Merci...cat despre banner e creatia lu' Kimi-chan noua ~LittleMissObsesive~
Sus In jos
https://toxicanime.forumgratuit.ro
Yoruichi
°•°Bleach Maniac°•°
°•°Bleach Maniac°•°
Yoruichi


Motto-ul tau : Incercarea moarte n-are! ^^"bene daca incerci sa te arunci de pe bloc atunci mai zici ca are >.>
Noua infatisare a forumului. 5z2zj8
feminin Noua infatisare a forumului. 141mutl
Rac Caine
Numarul mesajelor : 285
Data nasterii : 26/06/1994
Data de inscriere : 16/05/2009
Varsta : 29
Localizare : Prima strada la dreapta
Joburi/Distractii : VACANTA!!!
Stare de spirit : bene mersi

Noua infatisare a forumului. Empty
MesajSubiect: Re: Noua infatisare a forumului.   Noua infatisare a forumului. I_icon_minitimeMier Iun 03, 2009 4:35 pm

Asa ea eo la rand, am votat DA Noua infatisare a forumului. 897879 imi place foarte mult cum arata mai ales ca-i verdeee Noua infatisare a forumului. 897879 super si banner-ul minunat ^.- insa ce mi-o 'luat mie ochii' ii imaginea de fundal a categoriilor:X si aia de la "nu sunt mesaje noi" si si asa de la "mesaje noi" ce misto arata Noua infatisare a forumului. 897879
Sus In jos
Joshua
V.I.P.
V.I.P.
Joshua


Noua infatisare a forumului. Sbsl1g
feminin Noua infatisare a forumului. 2irx3jd
Sagetator Caine
Numarul mesajelor : 203
Data nasterii : 27/11/1994
Data de inscriere : 02/06/2009
Varsta : 29
Localizare : Undeva-n fatza pc-ului
Stare de spirit : happy tot timpu=]]

Noua infatisare a forumului. Empty
MesajSubiect: Re: Noua infatisare a forumului.   Noua infatisare a forumului. I_icon_minitimeMier Iun 03, 2009 5:25 pm

Da e superb.. arata chiar bine.. mai ales nuanta de verde ^^
Sus In jos
...::YumI-ChaN::...
° Lollipop maniac °™
° Lollipop maniac °™
...::YumI-ChaN::...


Motto-ul tau : " Traieste pentru ziua de azi , dar gandeste'te la cea de maine " [ Blood + ]
Noua infatisare a forumului. 2q8ys9h
feminin Noua infatisare a forumului. 5m9szm
Scorpion Mistret
Numarul mesajelor : 166
Data nasterii : 17/11/1995
Data de inscriere : 17/04/2009
Varsta : 28
Localizare : pe undeva pe Pluto =]

Noua infatisare a forumului. Empty
MesajSubiect: Re: Noua infatisare a forumului.   Noua infatisare a forumului. I_icon_minitimeMier Iun 03, 2009 5:31 pm

normal ca'mi place Noua infatisare a forumului. 897879 mai ales ca'i verde Noua infatisare a forumului. 897879 [ my favourite color ] bannerul e superb Noua infatisare a forumului. 897879 la fel si restul :-" Noua infatisare a forumului. 897879 felicitari pt noua infatisare Noua infatisare a forumului. 806627 Noua infatisare a forumului. 897879
Sus In jos
Aly
~:Yaoi Maniac:~
~:Yaoi Maniac:~
Aly


Noua infatisare a forumului. 29bipc
feminin Noua infatisare a forumului. 5m9szm
Rac Capra
Numarul mesajelor : 104
Data nasterii : 08/07/1991
Data de inscriere : 06/04/2009
Varsta : 32
Localizare : somewhere in this universe
Joburi/Distractii : guess :>

Noua infatisare a forumului. Empty
MesajSubiect: Re: Noua infatisare a forumului.   Noua infatisare a forumului. I_icon_minitimeMier Iun 03, 2009 6:05 pm

so, am multe de zis, iar oana iti zic pe mess... dar ador culoarea de la forum Noua infatisare a forumului. 897879 si mai ales bannerul Noua infatisare a forumului. 806627 bravo
Sus In jos
Vizitato
Vizitator
Anonymous



Noua infatisare a forumului. Empty
MesajSubiect: Re: Noua infatisare a forumului.   Noua infatisare a forumului. I_icon_minitimeMier Iun 03, 2009 7:21 pm

multumesc ca ati zis ca va place bannerul [stiu ca nu mintiti] imi place noua infatisare bravo Qanna
Sus In jos
Continut sponsorizat





Noua infatisare a forumului. Empty
MesajSubiect: Re: Noua infatisare a forumului.   Noua infatisare a forumului. I_icon_minitime

Sus In jos
 
Noua infatisare a forumului.
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Ziua forumului
» Schin-ul forumului....

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
ToxicAnime :: Welcome & other stuff :: Sondaje-
Mergi direct la: