ToxicAnime
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

ToxicAnime

Bine ati venit pe forumul nostru ToxicAnime! Sper sa va distrati si sa va faceti multi prieteni...bye bye!
 
AcasaAcasa  PortalPortal  GalerieGalerie  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Blog vs Forum vs Chat vs Hi5

In jos 
2 participanți
AutorMesaj
Qanna
†•Porcelain Doll•†
†•Porcelain Doll•†
Qanna


Motto-ul tau : Da-ti o palma inainte sa zici ceva...asa stii ca daca ai gresit ti-ai luat-o deja!
Blog vs Forum vs Chat vs Hi5 N2lp1s
feminin Blog vs Forum vs Chat vs Hi5 2zdwsg9
Numarul mesajelor : 976
Data de inscriere : 04/04/2009
Localizare : Pe scaun.... :))
Joburi/Distractii : Chitara
Stare de spirit : Psihologul mi-a spus ca's nebuna dar vocile din capul meu imi spun ca nu-i asa!

Blog vs Forum vs Chat vs Hi5 Empty
MesajSubiect: Blog vs Forum vs Chat vs Hi5   Blog vs Forum vs Chat vs Hi5 I_icon_minitimeVin Iun 12, 2009 6:42 pm

Bine...acum sa spun adevarul....asta l-am luat de pe un forum..:-"...deci daca autoare vede....sa nu ma omoare ca inca iubesc lumea asta :-"

Blog vs Forum vs Chat vs Hi5

Sooo.....o sa fie niste intrebari la care puteti raspunde...asa ca incep:

1)Care preferati din cele enumerate mai sus?[Blog vs Forum vs Chat vs Hi5]
2)Care urati din cele enumerate mai sus?[Blog vs Forum vs Chat vs Hi5]
3)Dintre care cezi ca poti invata ceva?
4)Pe care dintre ele esti inregistrat, sau ai cont?
5)Spune-ti parerea despre fiecare.
Sus In jos
https://toxicanime.forumgratuit.ro
Love_Yuki_Eiri
Membru
Membru
Love_Yuki_Eiri


Motto-ul tau : Este uşor să scri o poveste din doua pagini....Este greu să faci artă din două rânduri.
Blog vs Forum vs Chat vs Hi5 T4w9zt
feminin Blog vs Forum vs Chat vs Hi5 2u8z11z
Scorpion Maimuta
Numarul mesajelor : 7
Data nasterii : 23/10/1992
Data de inscriere : 12/06/2009
Varsta : 31
Localizare : într-un glob de cristal

Blog vs Forum vs Chat vs Hi5 Empty
MesajSubiect: Re: Blog vs Forum vs Chat vs Hi5   Blog vs Forum vs Chat vs Hi5 I_icon_minitimeSam Iun 13, 2009 3:00 am

Well....i guess i'm za' first X__X

1.Ce prefer?Păi în primul rând ar fi forum-urile...cu care am început.După... urmează blog-ul meu care obişnuiesc sa imi postez creaţiile.
2.Hi5.Înainte mi se părea Ok... dar acum mi-am schimbat radical părerea. E o chestie a carei vreme a trecut.
3.Pai...depinde la ce te referi.Daca vreau să învat ceva despre anime....forum.Daca vreau să invat ceva din pătăniile celorlalti...blog.Dar niciodata nu inveti ceea ce trebuie.
4.Pe forumuri anime şi blog.
5.Forum-a fost primul meu contact cu lumea anime-urilor.Am întâlnit destule persoane de treaba...dar si o multime care nu au fost chiar aşa pe placul meu.
Chat-no oppinion(really)
Hi5-cui îi place...e ok.cui nu îi place...ok.mie mi se pare ca a trecut vremea lui
Blog-sper doar să nu se întâmple ca pe hi5...toată lumea să aiba blog în care să spună cum a adormit în baie(what??)
Sus In jos
 
Blog vs Forum vs Chat vs Hi5
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Sa scot chat-ul?
» Posturile de pe forum
» Sugestii pentru forum

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
ToxicAnime :: Others fun stuff :: Cafenea-
Mergi direct la: