ToxicAnime
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

ToxicAnime

Bine ati venit pe forumul nostru ToxicAnime! Sper sa va distrati si sa va faceti multi prieteni...bye bye!
 
AcasaAcasa  PortalPortal  GalerieGalerie  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Alb sau Negru?

In jos 
AutorMesaj
orihime
Membru
Membru
orihime


Motto-ul tau : Am invatat ca dureaza ani sa castigi incredere,
Si doar cateva clipe sa o pierzi,
Am invatat ca sunt oameni care te iubesc,
Dar nu stiu so arate
Am invatat ca indiferent cat de bun iti este un prieten,
Tot tear rani de cel putin odata
Am invatat ca uneori trebuie sa pui persoana pe primul loc,
Si nu faptele sale
Am invatat ca doi oamen i pot privi acelasi lucru,
Dar pot vedea ceva cu totul diferit
Am invatat ca oameni la care ti cel mai mult,
Iti sunt luati cel mai repede
Am invata ca trebuie sa iti prietuiesti prieteni,
Deoarece nu sti daca o sa ii mai vezi vreodata!
Alb sau Negru? 2qtk1ab
feminin Alb sau Negru? 2irx3jd
Leu Caine
Numarul mesajelor : 202
Data nasterii : 16/08/1994
Data de inscriere : 01/06/2009
Varsta : 29
Localizare : Marte e lumea mea
Stare de spirit : Mofturoasa :))

Alb sau Negru? Empty
MesajSubiect: Alb sau Negru?   Alb sau Negru? I_icon_minitimeVin Iun 12, 2009 8:22 pm

Etto fic-ul e super ciudat and e al Oanei ea mia zis ca cica a venit din inima dar eu nu inteleg o iota desi suna super tare.Sper sa va placa.

Alb sau Negru?
By Oana




Rost sau fara rost astai idéea creazati imaginatia cu care sa iti descry viata ALBA SAU NEAGRA?
Trec pe strada uitandu-ma in jur o lume grabita sau doar zbuciumata ?fug,alerg sau doar tac?Parca aud un sunet lung scurt sau cu fior?Mintea imi sta departe nici pe departe la carte mate sau arte.E doar un cosmar sau un vis ce se invarte in jurul meu.Stau pe banca ascult melodi sau doar imi imaginez eu acest lucru?gandesc sau doar inebunesc?Iubesc sau doar urasc ?
Alb sau negru?ce e mai frumos sau mai delicious.Timpul s-a oprit sau doar am incercat sa-l fac sa taca.Sunte vesela sau doar plang si izbucnesc este firesc?Sunt nebuna sau mi se pare,roz sau verde mic sau mare dar oare viata sau moarte?
Alerg sau doar merg pasesc intr-o ceata deplina sau doar rup o liniste profunda.Sucul are gust ciudat nu mai simt ce simteam sau nu mai stiu daca am simti vreodata ceva.
Sunt indragostita sau doar despartita prea mult ranita ca o dinamita.Nu simt nimic de ce? am murit sau doar clipesc incetisor.
Unde sunt pe pamant sau pe marte poate doar filozifi care imi depasesc pozitia pe care chiar no inteleg
De ce rad? Sau de ce plang? Poate le fac pe amandoua sau poate chiar nu mai stiu ce-I cu mine unde esti tu?dar cine sa fie?unde ai plecat? Sau de ce ai plecat?Poate am sa aflu si eu odata cine esti si de ce iubesti de ce vrei sa ma ranesti sau doar asa ma iubesti?
M-am ridicat sau doar asa cred ca as fi facut?sunt bolnava sau doar o fire fara vlaga?Ce sunt eu?om sau doar un demon plin de frica?Ascult si imi imaginez ca traiesc sau cred ca ma inbolnavesc.Oameni nu ma vad sau doar asa vor ei sa cred
Am prieteni sau doar singuratatea a fost intotdeauna increderea mea.De ce nu sunt bagata in seama sau doar o furtuna ma ataca cu suspiciuni si idei.
De ce nu vad ?sunt oarba sau doar legata la ochii? Oare vad culoarea ce ma face sa ma simt norocoasa sau acea culoare care ma reda pe mine moarta si total neadevarata
De ce plang? Oare zbier sau doar asa crede inima oare culorile exista?griul molesitor din lume ma face sa ma simt ca un om cuceritor pentru oameni fara viitor.
Ating lucruri si ma intreb mereu ce sunt astea? Sau oare sunt doar un copil care asteapta sa fie prevazator.Ma izbesc frontal de oameni cad si nu simt nimic.Inima nu imi mai bade sa oprit sau doar ia o pauza de masa?
Cad si ma ridic ma simt diferit sau doar incalcit invat sa merg sau doar am rams fara picioare?
Uimirea mea si tacerea oamenilor ce ma privesc ca fiind un demon ma uit ca un copil prostut si de cate ori visez nu stiu cum sa mai sfarsesc.Cosmarul meu e dificil ca un labirint mult prea plin si vioi

Zbor sau doar sar peste toate greutatiile ce imi dau un fior.
Alb sau negru e ciudat cat de mult –am schimbat!
Sus In jos
 
Alb sau Negru?
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
ToxicAnime :: Fan section :: Fan fiction-
Mergi direct la: