ToxicAnime
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

ToxicAnime

Bine ati venit pe forumul nostru ToxicAnime! Sper sa va distrati si sa va faceti multi prieteni...bye bye!
 
AcasaAcasa  PortalPortal  GalerieGalerie  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Heya ^^ YumI's here !

In jos 
2 participanți
AutorMesaj
...::YumI-ChaN::...
° Lollipop maniac °™
° Lollipop maniac °™
...::YumI-ChaN::...


Motto-ul tau : " Traieste pentru ziua de azi , dar gandeste'te la cea de maine " [ Blood + ]
Heya ^^ YumI's here ! 2q8ys9h
feminin Heya ^^ YumI's here ! 5m9szm
Scorpion Mistret
Numarul mesajelor : 166
Data nasterii : 17/11/1995
Data de inscriere : 17/04/2009
Varsta : 28
Localizare : pe undeva pe Pluto =]

Heya ^^ YumI's here ! Empty
MesajSubiect: Heya ^^ YumI's here !   Heya ^^ YumI's here ! I_icon_minitimeVin Apr 17, 2009 11:50 am

Konnichiwa minna ! Ma numesc YumI
ce sa va zic despre mine Heya ^^ YumI's here ! 385978 ...

Ce imi place sa fac :
-sa ies cu nebunele mele pe afara
-sa desenez
-sa fac gfx-uri Heya ^^ YumI's here ! 897879
-sa ascult muzica [ BigBang Addicted Heya ^^ YumI's here ! 897879 ]
-sa vizionez animeuri Heya ^^ YumI's here ! 897879
-sa vb pe mess si umlte altele :-"

Ce nu-mi place :
-sa fiu barfita
-minciuna
-oamenii cu 2 fetze
-ciupercile ><"
-sa ma cert [ mai ales cu BFF TT-TT ]
-scoala Y.Y
etc...

Cate ceva despre mine :
Pai sunt o persoana prietenoasa , glumeata , care scoate mereu perle pe guritza asta mica ><'' , insa cand ma calci pe coada .. e vai si amar de tine . Nu imi pasa parerea oamenilor despre mine , nici nu ma schimb precum vor unii oameni , asa sunt eu si lumea trebuie sa ma accepte asa cum sunt XD
Referitor la muzica .. pai j-music incontinuu , rock si multe altele cu exceptia muzicii populare [ chiar daca parintii mei mai asculta credetima ca imi pun perna in cap si gata , ori dau muzica mea la maxim =^.^= ] .
Ador verdele [ culoarea ochiilor mei Heya ^^ YumI's here ! 897879 ] . Imi place primavara cand totul reinvie la viatza Heya ^^ YumI's here ! 897879 .
Ador iesirile prin parc seara , sa privesc luna Heya ^^ YumI's here ! 897879 . Ma imbrac deobicei sport , si ador stilul gothic [ chiar daca stiu ca nu-mi sta bine ><" ] .

Favourite Anime :
Gravitation , Vampire Knight / Guilty , Blood , Bleach , Shugo Chara , Full Metal Alchemist , Death Note , Kaleido Star , Jigoku Shoujo, Loveless, Naruto, Meramid Melody, Shaman King, Spiral .
Manga nu prea citesc , ma incurc rau de tot :-" .

Daca mai aveti intrebari va raspund cu cea mai mare placere ^^
Pana atunci ... Ja Na !
Sus In jos
Vizitato
Vizitator
Anonymous



Heya ^^ YumI's here ! Empty
MesajSubiect: ~Welcome~^^   Heya ^^ YumI's here ! I_icon_minitimeVin Apr 17, 2009 12:36 pm

Heya Yumy-chan bine ai venit pe forum distractier placuta and happy posting
as avea eu o intrebare:
Cum arata extraterestrul din visul tau?(argumenteaza)
Sus In jos
Qanna
†•Porcelain Doll•†
†•Porcelain Doll•†
Qanna


Motto-ul tau : Da-ti o palma inainte sa zici ceva...asa stii ca daca ai gresit ti-ai luat-o deja!
Heya ^^ YumI's here ! N2lp1s
feminin Heya ^^ YumI's here ! 2zdwsg9
Numarul mesajelor : 976
Data de inscriere : 04/04/2009
Localizare : Pe scaun.... :))
Joburi/Distractii : Chitara
Stare de spirit : Psihologul mi-a spus ca's nebuna dar vocile din capul meu imi spun ca nu-i asa!

Heya ^^ YumI's here ! Empty
MesajSubiect: Re: Heya ^^ YumI's here !   Heya ^^ YumI's here ! I_icon_minitimeLun Apr 20, 2009 8:22 pm

Hello Yumi...bine ai venit ^^
Sus In jos
https://toxicanime.forumgratuit.ro
...::YumI-ChaN::...
° Lollipop maniac °™
° Lollipop maniac °™
...::YumI-ChaN::...


Motto-ul tau : " Traieste pentru ziua de azi , dar gandeste'te la cea de maine " [ Blood + ]
Heya ^^ YumI's here ! 2q8ys9h
feminin Heya ^^ YumI's here ! 5m9szm
Scorpion Mistret
Numarul mesajelor : 166
Data nasterii : 17/11/1995
Data de inscriere : 17/04/2009
Varsta : 28
Localizare : pe undeva pe Pluto =]

Heya ^^ YumI's here ! Empty
MesajSubiect: Re: Heya ^^ YumI's here !   Heya ^^ YumI's here ! I_icon_minitimeLun Mai 11, 2009 6:22 pm

aww Heya ^^ YumI's here ! 172827 am uitat sa mai intru TT scuze scuze Heya ^^ YumI's here ! 195982
@Haruhi :Cum arata extraterestrul din visul tau?(argumenteaza)
poi sa vedem Heya ^^ YumI's here ! 385978 mic de statura , verde cu tente mov Heya ^^ YumI's here ! 897879 Heya ^^ YumI's here ! 656679: cu un nas mare Heya ^^ YumI's here ! 656679: si cu pete de culoare alba pe el Heya ^^ YumI's here ! 656679: cam asa ar arata Heya ^^ YumI's here ! 674944:
Sus In jos
Continut sponsorizat





Heya ^^ YumI's here ! Empty
MesajSubiect: Re: Heya ^^ YumI's here !   Heya ^^ YumI's here ! I_icon_minitime

Sus In jos
 
Heya ^^ YumI's here !
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Heya all!Sini has landed here!

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
ToxicAnime :: Welcome & other stuff :: Noi membrii-
Mergi direct la: