ToxicAnime
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

ToxicAnime

Bine ati venit pe forumul nostru ToxicAnime! Sper sa va distrati si sa va faceti multi prieteni...bye bye!
 
AcasaAcasa  PortalPortal  GalerieGalerie  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Cum vi se pare forumul?

In jos 
5 participanți

Cum vi se pare forumul?
1)Super
Cum vi se pare forumul? I_vote_lcap78%Cum vi se pare forumul? I_vote_rcap
 78% [ 7 ]
2)Dragut
Cum vi se pare forumul? I_vote_lcap22%Cum vi se pare forumul? I_vote_rcap
 22% [ 2 ]
3)Asa si asa
Cum vi se pare forumul? I_vote_lcap0%Cum vi se pare forumul? I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
4)Prost
Cum vi se pare forumul? I_vote_lcap0%Cum vi se pare forumul? I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
Total voturi : 9
 

AutorMesaj
Qanna
†•Porcelain Doll•†
†•Porcelain Doll•†
Qanna


Motto-ul tau : Da-ti o palma inainte sa zici ceva...asa stii ca daca ai gresit ti-ai luat-o deja!
Cum vi se pare forumul? N2lp1s
feminin Cum vi se pare forumul? 2zdwsg9
Numarul mesajelor : 976
Data de inscriere : 04/04/2009
Localizare : Pe scaun.... :))
Joburi/Distractii : Chitara
Stare de spirit : Psihologul mi-a spus ca's nebuna dar vocile din capul meu imi spun ca nu-i asa!

Cum vi se pare forumul? Empty
MesajSubiect: Cum vi se pare forumul?   Cum vi se pare forumul? I_icon_minitimeDum Mai 10, 2009 8:11 pm

Cum vi se pare forumul? 16287 Ia sa vad...cum vi se pare forumul nostru?Dupa ce votati sa va scrieti si parerea Cum vi se pare forumul? 57237
Sus In jos
https://toxicanime.forumgratuit.ro
...::YumI-ChaN::...
° Lollipop maniac °™
° Lollipop maniac °™
...::YumI-ChaN::...


Motto-ul tau : " Traieste pentru ziua de azi , dar gandeste'te la cea de maine " [ Blood + ]
Cum vi se pare forumul? 2q8ys9h
feminin Cum vi se pare forumul? 5m9szm
Scorpion Mistret
Numarul mesajelor : 166
Data nasterii : 17/11/1995
Data de inscriere : 17/04/2009
Varsta : 28
Localizare : pe undeva pe Pluto =]

Cum vi se pare forumul? Empty
MesajSubiect: Re: Cum vi se pare forumul?   Cum vi se pare forumul? I_icon_minitimeLun Mai 11, 2009 6:25 pm

eu am ales "Super" ^^ De ce ? Fiindca mie una imi place Cum vi se pare forumul? 733637 noua infatisare m-a dat gata Cum vi se pare forumul? 331695
Sus In jos
..::YoYo::..
-Joker-
-Joker-
..::YoYo::..


Motto-ul tau : Existi doar daca esti libera..
Cum vi se pare forumul? 2aj2qz8
feminin Cum vi se pare forumul? 2usuads
Gemeni Mistret
Numarul mesajelor : 158
Data nasterii : 13/06/1995
Data de inscriere : 15/05/2009
Varsta : 28
Localizare : Bucuresti sau Luna
Joburi/Distractii : Aerobic :>
Stare de spirit : Happy >.>

Cum vi se pare forumul? Empty
MesajSubiect: Re: Cum vi se pare forumul?   Cum vi se pare forumul? I_icon_minitimeVin Mai 15, 2009 7:00 pm

Mi se pare super forumul Cum vi se pare forumul? 897879...mai ales imaginea de la inceput Cum vi se pare forumul? 847172
Sus In jos
Aly
~:Yaoi Maniac:~
~:Yaoi Maniac:~
Aly


Cum vi se pare forumul? 29bipc
feminin Cum vi se pare forumul? 5m9szm
Rac Capra
Numarul mesajelor : 104
Data nasterii : 08/07/1991
Data de inscriere : 06/04/2009
Varsta : 32
Localizare : somewhere in this universe
Joburi/Distractii : guess :>

Cum vi se pare forumul? Empty
MesajSubiect: Re: Cum vi se pare forumul?   Cum vi se pare forumul? I_icon_minitimeVin Mai 15, 2009 8:10 pm

noua infatisare e superba, dar se putea si mai bine ;Cum vi se pare forumul? 806627 dar, spre deosebire de celalalt aspect e o imbunatarie magnifica... bv si tine-o tot asa Cum vi se pare forumul? 57237
Sus In jos
Vizitato
Vizitator
Anonymous



Cum vi se pare forumul? Empty
MesajSubiect: Re: Cum vi se pare forumul?   Cum vi se pare forumul? I_icon_minitimeMar Mai 26, 2009 8:26 am

eu am ales dragutz deaorece sunt noua si nu m-am intergrat asa de bine dar imi place orcum daca-mi schimb parerea pe viitor am de gand sa postez ce o sa aleg ..... ;x
Sus In jos
Yoruichi
°•°Bleach Maniac°•°
°•°Bleach Maniac°•°
Yoruichi


Motto-ul tau : Incercarea moarte n-are! ^^"bene daca incerci sa te arunci de pe bloc atunci mai zici ca are >.>
Cum vi se pare forumul? 5z2zj8
feminin Cum vi se pare forumul? 141mutl
Rac Caine
Numarul mesajelor : 285
Data nasterii : 26/06/1994
Data de inscriere : 16/05/2009
Varsta : 29
Localizare : Prima strada la dreapta
Joburi/Distractii : VACANTA!!!
Stare de spirit : bene mersi

Cum vi se pare forumul? Empty
MesajSubiect: Re: Cum vi se pare forumul?   Cum vi se pare forumul? I_icon_minitimeMar Mai 26, 2009 1:50 pm

Asa acu' yo la rand, am ales Super de ce? pentru ca (,) culorile se osorteaza foarte bine,ador albastru' Cum vi se pare forumul? 897879 are topic-uri interesante si active la fel si userii si admina se ocupa foarte bine de forum si merita sa optez pentru "super" felicitari Qanna Cum vi se pare forumul? 806627Cum vi se pare forumul? 261841
Sus In jos
Qanna
†•Porcelain Doll•†
†•Porcelain Doll•†
Qanna


Motto-ul tau : Da-ti o palma inainte sa zici ceva...asa stii ca daca ai gresit ti-ai luat-o deja!
Cum vi se pare forumul? N2lp1s
feminin Cum vi se pare forumul? 2zdwsg9
Numarul mesajelor : 976
Data de inscriere : 04/04/2009
Localizare : Pe scaun.... :))
Joburi/Distractii : Chitara
Stare de spirit : Psihologul mi-a spus ca's nebuna dar vocile din capul meu imi spun ca nu-i asa!

Cum vi se pare forumul? Empty
MesajSubiect: Re: Cum vi se pare forumul?   Cum vi se pare forumul? I_icon_minitimeVin Mai 29, 2009 1:44 pm

Multumesc Cum vi se pare forumul? 261841 pentru ce ati zis despre mine si despre forum Cum vi se pare forumul? 677496
Sus In jos
https://toxicanime.forumgratuit.ro
Continut sponsorizat





Cum vi se pare forumul? Empty
MesajSubiect: Re: Cum vi se pare forumul?   Cum vi se pare forumul? I_icon_minitime

Sus In jos
 
Cum vi se pare forumul?
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
ToxicAnime :: Welcome & other stuff :: Sondaje-
Mergi direct la: