ToxicAnime
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

ToxicAnime

Bine ati venit pe forumul nostru ToxicAnime! Sper sa va distrati si sa va faceti multi prieteni...bye bye!
 
AcasaAcasa  PortalPortal  GalerieGalerie  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Ce animal ai fost in viata anterioara?

In jos 
4 participanți
AutorMesaj
Qanna
†•Porcelain Doll•†
†•Porcelain Doll•†
Qanna


Motto-ul tau : Da-ti o palma inainte sa zici ceva...asa stii ca daca ai gresit ti-ai luat-o deja!
Ce animal ai fost in viata anterioara? N2lp1s
feminin Ce animal ai fost in viata anterioara? 2zdwsg9
Numarul mesajelor : 976
Data de inscriere : 04/04/2009
Localizare : Pe scaun.... :))
Joburi/Distractii : Chitara
Stare de spirit : Psihologul mi-a spus ca's nebuna dar vocile din capul meu imi spun ca nu-i asa!

Ce animal ai fost in viata anterioara? Empty
MesajSubiect: Ce animal ai fost in viata anterioara?   Ce animal ai fost in viata anterioara? I_icon_minitimeVin Mai 15, 2009 2:53 pm

Ce animal ai fost in viata anterioara? Rezultatul meu a fost: "In viata anteriora ai fost o pisica,nu crede in acest test,ai putea fi cu siguranta in acest caz.DEci nu uita,daca inca nu stii ce ai fost in viata anterioara,spune ca ai fost asa:
O pisica alba cu botic gri care era pufoasa si alintata dar jucausa si libera.
Pentru baieti,spune-le ca erai un motan cu gusturi fine." Al tau care este? Click aici si afla!
Sus In jos
https://toxicanime.forumgratuit.ro
Alexia Hannon
_*~Ghost-Hunter~*_
_*~Ghost-Hunter~*_
Alexia Hannon


Motto-ul tau : Don't let the fear of striking out, keep you from playing the game!!
Ce animal ai fost in viata anterioara? Ve0xl1
feminin Ce animal ai fost in viata anterioara? 2irx3jd
Numarul mesajelor : 90
Data de inscriere : 15/05/2009

Ce animal ai fost in viata anterioara? Empty
MesajSubiect: Re: Ce animal ai fost in viata anterioara?   Ce animal ai fost in viata anterioara? I_icon_minitimeVin Mai 15, 2009 3:35 pm

"...nu imi pot da seama ce ai fost...dar parca ai fost un vultur...asa se pare dupa gusturile independente pe care le ai si nu numai atata..."
Sus In jos
Chou
Uncontrolled puppet
Uncontrolled puppet
Chou


Ce animal ai fost in viata anterioara? 2qtk1ab
feminin Ce animal ai fost in viata anterioara? 141mutl
Fecioara Cocos
Numarul mesajelor : 1222
Data nasterii : 29/08/1993
Data de inscriere : 11/05/2009
Varsta : 30

Ce animal ai fost in viata anterioara? Empty
MesajSubiect: Re: Ce animal ai fost in viata anterioara?   Ce animal ai fost in viata anterioara? I_icon_minitimeVin Mai 15, 2009 3:42 pm

Ce animal ai fost in viata anterioara? Rezultatul meu a fost: "Pur si simplu,un catelus/catelusa.nu prea crede in acest test,ai putea fi cu siguranta in acest caz.DEci nu uita,daca inca nu stii ce ai fost in viata anterioara,spune ca ai fost asa:
un catelus/o catelusa cu o viata distractiva si plina de multumiri si libertate.
" Al tau care este? Click aici si afla!
Sus In jos
Yoruichi
°•°Bleach Maniac°•°
°•°Bleach Maniac°•°
Yoruichi


Motto-ul tau : Incercarea moarte n-are! ^^"bene daca incerci sa te arunci de pe bloc atunci mai zici ca are >.>
Ce animal ai fost in viata anterioara? 5z2zj8
feminin Ce animal ai fost in viata anterioara? 141mutl
Rac Caine
Numarul mesajelor : 285
Data nasterii : 26/06/1994
Data de inscriere : 16/05/2009
Varsta : 29
Localizare : Prima strada la dreapta
Joburi/Distractii : VACANTA!!!
Stare de spirit : bene mersi

Ce animal ai fost in viata anterioara? Empty
MesajSubiect: Re: Ce animal ai fost in viata anterioara?   Ce animal ai fost in viata anterioara? I_icon_minitimeDum Mai 17, 2009 2:44 pm

In viata anteriora ai fost o pisica,nu crede in acest test,ai putea fi cu siguranta in acest caz.DEci nu uita,daca inca nu stii ce ai fost in viata anterioara,spune ca ai fost asa: O pisica alba cu botic gri care era pufoasa si alintata dar jucausa si libera.

-Yeee matza ^^
Sus In jos
Continut sponsorizat





Ce animal ai fost in viata anterioara? Empty
MesajSubiect: Re: Ce animal ai fost in viata anterioara?   Ce animal ai fost in viata anterioara? I_icon_minitime

Sus In jos
 
Ce animal ai fost in viata anterioara?
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Unde vei traii in viata a 2a?
» Ce animal se potriveste cu personalitatea ta?

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
ToxicAnime :: Others fun stuff :: Quiz-
Mergi direct la: