ToxicAnime
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

ToxicAnime

Bine ati venit pe forumul nostru ToxicAnime! Sper sa va distrati si sa va faceti multi prieteni...bye bye!
 
AcasaAcasa  PortalPortal  GalerieGalerie  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Recomandari de carti

In jos 
AutorMesaj
Qanna
†•Porcelain Doll•†
†•Porcelain Doll•†
Qanna


Motto-ul tau : Da-ti o palma inainte sa zici ceva...asa stii ca daca ai gresit ti-ai luat-o deja!
Recomandari de carti N2lp1s
feminin Recomandari de carti 2zdwsg9
Numarul mesajelor : 976
Data de inscriere : 04/04/2009
Localizare : Pe scaun.... :))
Joburi/Distractii : Chitara
Stare de spirit : Psihologul mi-a spus ca's nebuna dar vocile din capul meu imi spun ca nu-i asa!

Recomandari de carti Empty
MesajSubiect: Recomandari de carti   Recomandari de carti I_icon_minitimeSam Mai 16, 2009 10:33 am

Daca aveti sa ne recomandati o carte va rog sa postati aici si o sa deschidem topicuri pe tema cartii aceleia....

eu va recomand sa cititi : Frati de cruce(primul volum) scris de Nora Roberts

Despre:

Volumul de fata, primul din trilogia Semnul celor sapte, ne introduce in atmosfera oraselului Hawkins Hollow, unde la fiecare sapte ani, in a saptea zi a celei de-a saptea luni se petrec lucruri stranii si violente, despre care nu-si prea mai aduce nimeni aminte.
Totul a inceput cand trei baieti au fost intr-o excursie la Stanca Pagana si au hotarat sa se lege frati de cruce, si se va sfarsi 21 de ani mai tarziu intr-o confruntare intre fortele malefice si cei trei barbati, alaturi de femeile care ii iubesc.
O carte de actiune, cu multe momente de suspans, magie si mister, care ii va captiva cu siguranta pe iubitorii genului si nu numai.

Poza: http://www.realitatearomaneasca.ro/poze/articole/articol_02_1234118069.jpg

Alte recomandari?
Sus In jos
https://toxicanime.forumgratuit.ro
 
Recomandari de carti
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
ToxicAnime :: Others fun stuff :: Cafenea-
Mergi direct la: